xvii karikasari jätkub 09.01.2022 v etapiga.
https://www.mats.ee/sari/28/xvii-viru-nigula-karikasari-pohiklass
2021/2022 aasta karikasari on on leitav mats.ee lehel, kus on kõikide etappide tulemused.
Rahvaliigat juhib hetkel ERT ARPO RAKVERE PINX ning põhitabeli liider on väsimatu A.Nikonorov. Kohtume juba uuel 2022 aastal!
2021/2022 aasta karikasari on on leitav mats.ee lehel, kus on kõikide etappide tulemused.
Rahvaliigat juhib hetkel ERT ARPO RAKVERE PINX ning põhitabeli liider on väsimatu A.Nikonorov. Kohtume juba uuel 2022 aastal!
arvamusartikkel .
Juba ammu seoses oma ülikooli lõputööga on olnud mulle väga südamelähedane teema üldine liikumisosavus ja koordinatsioon,mis on väga oluline eriti lauatennisemängijatele (vajalik ja oluline ka kindlasti teistele aladele) ,siis panin lõpuks ka "paberile" arvamusloo/artikli lõputööst saadud tulemuse ning isikliku arvamuse ja ka ettepaneku,kuidas liikuda edasi lauatennises ,et tuleks ka tulemusi väljaspoolt Eestit.Loodan,et see avab mingigi tõsisema diskussiooni treenerite vahel.
laste_liikumisosavus_lauatennises__pekka_laidinen_.pdf | |
File Size: | 145 kb |
File Type: |
jurish kalninš sai 65!Palju õnne!
Jaanuari kuus sai LTK Viru-Nigula veteranmängija Jurish Kalninš 65.Mängija ,kes iga kell igas kohas on valmis klubi esindama.Eesti meistrivõistlustel on saavutanud veteranide seas kõrgeid kohti,eelmiselgi aastal saavutas omas klassis kõrge 4 koha.Juba märtsi kuus läheb püüdma veteranide MV -l uues vanuseklassis medalit.Klubi poolt soovime jõudu ja jaksu ning lõpuks ka ihaldatud medalit 😉 !
Võistkondlikel MV-l ,kus Jurish on mänginud paarismänge ,pole ta kaotanud mitte ühtegi kohtumist.
Võistkondlikel MV-l ,kus Jurish on mänginud paarismänge ,pole ta kaotanud mitte ühtegi kohtumist.
V LIIGA EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISLUSED VIRU-NIGULAS 25.01.2020.
Laager ja treenerite koolitus 25.02-01.03.2019 Kadrinas.
Saigi läbi jälle üks meeleolukas ,töine ja meeldejääv laager .Oli palju põnevat ja uut ,kuidas aidata väikestel lauatennise huvilistel saada arvestatavateks mängijateks .Suured tänud Viktor Tolkacevs ile tulemast meie laagrisse .Kindlasti jätkame ka lähitulevikus koostööd .
25.02-01.03.2019 talvine lauatenniselaager kadrinas välistreeneriga.
25.02.2019-01.03.2019 toimub talvine lauatenniselaager Kadrinas.Korraldab LTK Viru-Nigula ning peatreeneriks on Lätist pärit väga kogenud ja tugev lauatennistreener Viktor Tolkacevs .
Laagris osalejate arvu olen vähendanud 20-ne peale,kuna samal ajal on Kadrinas laagris ka ujujad.Majutus on vaja ära jagada,aga kui selgub,et kohti on veel enne laagrit ja soovijad,kes "ukse" taha jäänud ,siis annan neile ka teada.
Tänud juba ette neile,kes on nimeliselt ja kindlalt end kirja pannud.Hetkel on veel mõned vabad kohad,kiirematel on eelis.
Viktor oskab kindlasti vastata erinevatele TEIE küsimustele,muredele!
Kogu info laagri kohta Pekka Laidinenilt.
Laagris osalejate arvu olen vähendanud 20-ne peale,kuna samal ajal on Kadrinas laagris ka ujujad.Majutus on vaja ära jagada,aga kui selgub,et kohti on veel enne laagrit ja soovijad,kes "ukse" taha jäänud ,siis annan neile ka teada.
Tänud juba ette neile,kes on nimeliselt ja kindlalt end kirja pannud.Hetkel on veel mõned vabad kohad,kiirematel on eelis.
Viktor oskab kindlasti vastata erinevatele TEIE küsimustele,muredele!
Kogu info laagri kohta Pekka Laidinenilt.
lääne-virumaa mv 2019 16.02 Aseris
Lääne-Virumaa MV tulemused .16.02.2019 Aseri
Mehed 1.Kristo Kauküla Rakvere 2.Mihkel Niinemets Väike-Maarja 3.Mihkel Arak Kadrina 4.Siim Arak Kadrina 5.Jaanus Lokotar Kadrina 6.Nikita Konsa Aseri 7.Janno Malm Rakvere 8.Deniss Sedelnikov Rakvere 9.Veljo Mõek Tapa 10.Raivo Siispool Rakvere 11.Riho Lööper Tapa 12.Aarne Ruuto Kadrina 13.Jaanus Tamm Tapa 14.Ain Tiivas Viru-Nigula 15.Enar Kruus Rakvere 16.Väino Stoltsen Väike-Maarja 17.Alvar Roos Tapa 18.Artur Koptelkov Aseri 19.Aivo Kruus Rakvere 20.Oliver Oras Aseri 21.Ervins Veitsurs Viru-Nigula 22.Andre Meier Aseri Naised 1.Tatjana Tšistjakova Aseri 2.Kristina Andrejeva Aseri 3.Raili Nurga Rakvere 4.Glafira Nagel Aseri 5.Rebeca Hanson Aseri 6.Helga Vasemägi Tapa 7.Kairi Manninen Kadrina 8.Annabel Oras Aseri 9.Diana Andrejeva Aseri Mehed veteranid 45+ 1.Janno Malm Rakvere 2.Jaanus Lokotar Kadrina 3.Riho Lööper Tapa 4.Aarne Ruuto Kadrina 5.Veljo Mõek Tapa 6.Hannes Viiber Kunda 7.Jaanus Tamm Tapa 8.Aivo Kruus Rakvere Mehed veteranid 55+ 1.Raivo Siispool Rakvere 2.Väino Stoltsen Väike-Maarja 3.Ain Tiivas Viru-Nigula 4.Leho Aros Rakvere 5.Ervins Veitsurs Viru-Nigula Naisveteranid 40+ 1.Rebeca Hanson Aseri 2.Helga Vasemägi Tapa Meespaarid 1.Kristo Kauküla - Pekka Laidinen Rakvere/Viru-Nigula 2.Janno Malm-Nikita Konsa Rakvere/Aseri 3.Siim Arak - Mihkel Arak Kadrina 4.Mihkel Niinemets-Jaanus Lokotar Väike - Maarja/Kadrina 5-7. Aarne Ruuto -Raivo Siispool Kadrina/Rakvere Veljo Mõek - Artur Koptelkov Tapa/Aseri Enar Kruus-Aivo Kruus Rakvere Naispaarid 1.Tatjana Tšistjakova - Glafira Nagel Aseri 2.Raili Nurga - Kristina Andrejeva Rakvere/Aseri 3.Kairi Manninen - Helga Vasemägi Kadrina/Tapa Segapaarid 1.Pekka Laidinen - Tatjana Tšistjakova Viru-Nigula /Aseri 2.Kristo Kauküla - Rebeca Hanson Rakvere/Aseri 3.Nikita Konsa-Kristina Andrejeva Aseri 4.Siim Arak - Raili Nurga Kadrina /Rakvere 5-6.Jaanus Lokotar - Helga Vasemägi Kadrina/Tapa Mihkel Arak - Kairi Manninen Peakohtunik:Pekka Laidinen |
alates novembrikuust 2018 alustasime teisipäevaõhtuste lauatenniseturniiridega viru-nigula valla lastele ja täiskasvanutele,kus loomulikult võivad osaleda ka külalised väljaspoolt valda.algusaeg on kell 18.00.juba on toimunud 5 turniiri ning kaks turniirivõitu on tarmo treimannil,kolmel mängijal on õnnestunud üks kord võita.
uue viru-nigula valla i meistrivõistlused lauatennises 01.12.2018 aseris.
xiii karikasarja vi etapp 18.03.2018 |
xiii karikasarja vii etapp 15.04.2018 |
XIII Viru-Nigula karikasarja VI etapi tulemused 18.03.2018:
1.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee 2.Carlo Accorsi LTK Pinx 3.Reelica Hanson SK Aseri 4.Anatoli Lans LTK Maardu 5.Maksim Sharofost LTK Maardu 6.Vitali Reinol LTK Narova Parim naismängija 7.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ 8.Valeria Sarycheva Pärnu Vint -90 Parim naismängija II 9.Anna Romanenko LTK Jõhvi -11 Parim naismängija III 10.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim kadett 11.Nikita Konsa SK Aseri 12.Kalle Lehismets Toila Parim reiting 200+ 13.Heiki Mägi Tallinn 14.Aarne Ruuto LTK Kadrina 15.Siim Arak LTK Kadrina Parim kadett II 16.Kulno Lehismets Toila 17.Aleksander Vassiljev Jõhvi Parim reiting 300+ 18.Allar Raudla LTK Võsu 19.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim kadett III 20.Helga Vasemägi LTK Kadrina Parim veteran 65+ 21.Aleksander Studenikin Jõhvi 22.Veljo Mõek Tapa Parim reiting 400+ 23.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 24.Gennadi Shaburov Jõhvi 25.Aleksander Liepinš Jõhvi Parim ilma reitinguta mängija 26.Sergei Kurtin Jõhvi 27.Aleksander Sokirjanski Tallinn Parim reiting 500+ 28.Ljudmilla Gusseva Jõhvi 29.Kairi Manninen LTK Kadrina 30.Aleksander Turlo Jõhvi 31.Aivar Press Jõhvi Laste turniir 2009 jne: 1.Artur Koptelkov SK Aseri (vanem grupp 1) 2.Reimo Peetso SK Aseri P1 3.Valerie Lonski SK Aseri T1 4.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula T2 5.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula P2 6.Roomet Leinbock LTK Viru-Nigula (vanem grupp 2) 7.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula P3 8.Jan-Pent Lilleorg LTK Viru-Nigula (vanem grupp 3) 9.Diana Andrejeva SK Aseri T 3 10.Oras Oliver SK Aseri 11.Rando Leinbock LTK Viru-Nigula 12.Martin Palk LTK Viru-Nigula 13.Oras Annabel SK Aseri (vanem grupp) 14.Jaanus-Jaak Raja Toila 15.Kasper Järvi LTK Viru-Nigula Eriti head meelt teeb noorte osalejate suurenev arv,kui sügisel oli neid ca 6-7,siis nüüd on see kahekordistunud ja on veelgi peale tulemas. Viimane etapp 15.04.2018 Viru-Nigulas. |
Jälle üks hooaeg lõppenud .Viru-Nigula XIII lauatennise karikasari ja noorte I sari sai eduka lõpuni viidud.Uus sari alustab juba septembris,väikesed muudatused tulevad uues sarjas sisse.
Noorte paremusjärjestus ,2009 ja nooremad: 1.Artur Koptelkov SK Aseri (väljaspool arvestus,kuna on vanem) 2.Reimo Peetso SK Aseri Parim poiss I 3.Valerie Lonski SK Aseri Parim tüdruk I 4.Angela Laidinen LTK Viru - Nigula Parim tüdruk II 5.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula Parim poiss II 6.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula Parim poiss III 7.Annabel Oras SK Aseri (väljaspool arvestust,kuna on vanem) 8.Diana Andrejeva SK Aseri Parim tüdruk III 9.Kasper Järvi LTK Viru-Nigula (kõige noorim osaleja) Üldarvestuse esikolmik,kuuest etapist läks kirja neli parimat. Tüdrukud: 1.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula 187 punkti 2.Valerie Lonski SK Aseri 184 punkti 3.Diana Andrejeva SK Aseri 160 punkti Poisid: 1.Reimo Peetso SK Aseri 200 punkti (maksimum) 2.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula 180 punkti 3.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula 172 punkti Põhiturniir: 1.Reelica Hanson SK Aseri 2.Nikita Konsa SK Aseri 3.Kristina Andrejeva SK Aseri 4.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Parim reiting 200+ 5.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim juunior I 6.Jaanus Lokotar LKT Kadrina Parim veteran 50+ 7.Allar Raudla LTK Võsu Parim reiting 300+ 8.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior II 9.Aleksander Liepinš Jõhvi Parim ilma reitinguta mängija 10.Mati Türk LTK Haapsalu Parim reiting 400+ 11.Aleksander Sokirjanski Tallinn 12.Aarne Ruuto LTK Kadrina 13.Heiki Mägi Tallinn 14.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff Parim veteran 65+ 15.Heldur Nermann Tallinn 16.Aleksander Studenikin Jõhvi 17.Veljo Mõek Tapa Parim reiting 500+ 18.Aivar Press Jõhvi 19.Aleksander Turlo Jõhvi 20.Kairi Manninen LTK Kadrina Parim juunior III 21.Ervins Veitsurs Viru-Nigula Üldarvestuse parimad ja auhinnasaajad,seitsmest etapist läks arvesse viis parimat: 1.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee 247 punkti 2.Anatoli Lans LTK Maardu 232 punkti 3.Reelica Hanson SK Aseri 228 punkti 4.Kristina Andrejeva SK Aseri 219 punkti 5.Nikita Konsa SK Aseri 211 punkti Parim veteran 50+ - Jaanus Lokotar LTK Kadrina 205 punkti Parim veteran 65+ - Aleksander Tuhkanen LTK Keila pinksiproff 139 punkti Parim naismängija .- Reelica Hanson SK Aseri Parim juunior - Nikita Konsa SK Aseri Parim kadett Kristina Andrejeva SK Aseri. |
XIII karikasarja V etapp-paarismängud 18.02.2018 viru-nigulas.
Paremusjärjestus :
1.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee - Anatoli Lans LTK Maardu
2.Sergei Danilov - Andres Lofitski LTK Maardu
3.Nikita Konsa SK Aseri - Dmitri Rakel LTK Mustvee
4.Mikhail Vasiletc Tapa - Jaanus Lokotar LTK Kadrina
5.Kristina Andrejeva -Reelica Hanson SK Aseri
6.Pekka Laidinen - Janno Malm LTK Viru-Nigula
7.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina - Heiki Mägi Tallinn
8.Igor Iljin Tapa - Eduard Kapralov LTK Kadrina
9.Aleksander Tuhkanen LTK Keila PP - Mati Türk LTK Haapsalu
10.Aleksander Tkatš Tapa - Varvara Iljina Tapa
1.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee - Anatoli Lans LTK Maardu
2.Sergei Danilov - Andres Lofitski LTK Maardu
3.Nikita Konsa SK Aseri - Dmitri Rakel LTK Mustvee
4.Mikhail Vasiletc Tapa - Jaanus Lokotar LTK Kadrina
5.Kristina Andrejeva -Reelica Hanson SK Aseri
6.Pekka Laidinen - Janno Malm LTK Viru-Nigula
7.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina - Heiki Mägi Tallinn
8.Igor Iljin Tapa - Eduard Kapralov LTK Kadrina
9.Aleksander Tuhkanen LTK Keila PP - Mati Türk LTK Haapsalu
10.Aleksander Tkatš Tapa - Varvara Iljina Tapa
xiii karikasarja 25.11.2017 iii etapi oli kõrgetasemeline ja rahvusvaheline. |
21.01.2018 XIII Viru-Nigula karikasarja iv etapp aseris. |
Viru-Nigula karikasarja III etapp oli väga kõrgetasemeline ja rahvusvaheline.Nagu oli ette arvata,et Tšistjakova (naiste esireket)ja Nikonorov (meeste viies reket) peaks jõudma finaali,siis nii ka läks.Otsustavas setis oli Tatjana ees 6-4,kuid siis millegipärast jäi taha 6-10!!! Kuid lõpus eksis Aleksei näiliselt paljude lihtsate pallidega ning pidi Tatjanale allavanduma 10-12 ja seega 3-2 võit Tšistjakovale,kes esmakordselt osales meie sarjas.
Meeldiv üllatus oli ka see,et kui hommikul saadeti mulle sõnum,et tulemas on 8 täiskasvanud hollandlast.Nii kaugelt pole veel keegi meie saali üles leidnud. Laste võistlustel oli kaks vanuseklassi 2006-2008 ja 2009 ja nooremad.Kokku oli 12 last,mis on samuti positiivne näitaja. Põhiturniiril osales 30 mängijat.Üldse kasutas siis sel etapil reketit 42 mängijat. Finaal. https://www.facebook.com/pekka.laidinen/videos/1913797695327726/ Lõplik paremusjärjestus oli: 1.Tatjana Tšistjakova SK Aseri Parim naine I 2.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee Parim mees I 3.Reelica Hanson SK Aseri Parim naine II 4.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naine III 5.Jesper Keur HOLLAND Parim mees II 6.Nikita Konsa SK Aseri Parim mees III 7.Joost Blankenberg HOLLAND Parim veteran 50+ 8.Andres Lofitski LTK Maardu 9.Marcel Niewendijk HOLLAND Parim veteran 50+ II 10.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ III 11.Sander Spijkstra HOLLAND 12.Martin Penek SK Aseri Parim kadett I 13.Geert Van Oss HOLLAND 14.Kalle Lehismets Toila 15.Kulno Lehismets Toila Parim reiting 200+ 16.Aleksander Serov Jõhvi 17.Aleksander Vassiljev Jõhvi Parim reiting 300+ 18.Theo Keuchenius HOLLAND Parim veteran 65+ I 19.Enno Konsa Jõhvi LTK 11 Parim veteran 65+ II 20.Sergei Kotov Jõhvi Parim ilma reitinguta mängija 21.Aarne Ruuto LTK Kadrina 22.Jop Keuchenius HOLLAND 23.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim reiting 500+ 24.Rob Keur HOLLAND 25.Veljo Mõek Tapa 26.Siim Arak LTK Kadrina Parim kadett II 27.Aleksander Liepinš Jõhvi Parim reiting 400+ 28.Aivar Press Jõhvi 29.Ervins Veitsurs Viru-Nigula Parim veteran 65+ III 30.Kairi Manninen LTK Kadrina Parim kadett III Noored 2006-2008: 1.Olger Tauer LTK Viru-Nigula 2.Gregor Tauer LTK Viru-Nigula 3.Roomet Leinbock LTK Viru-Nigula 4.Artur Koptelkov SK Aseri Noored 2009 ja nooremad: 1.Reimo Peetso SK Aseri Parim noormees I 2.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula Parim tütarlaps I 3.Valerie Lonski SK Aseri Parim tütarlaps II 4.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula Parim noormees II 5.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula Parim noormees III 6.Diana Andrejeva SK Aseri Parim tütarlaps III 7.Martin Palk LTK Viru-Nigula Parim noormees IV Järgmine IV etapp toimub 21.01.2018 Aseris! |
XIII Viru-Nigula karikasarja IV etapi paremusjärjestus 21.01.2018 Aseris.
1.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee 2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Anatoli Lans LTK Maardu 4.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija 5.Mihkel Niinemets LTK Viru-Nigula 6.Nikita Konsa SK Aseri 7.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ 8.Kalle Lehismets Toila 9.Nadarian Berija SK Aseri Parim kadett I 10.Aleksander Vassiljev Jõhvi Parim reiting 300+ 11.Tiit Õun Lauatennisekeskus Parim reiting 200+ 12.Heiki Mägi Tallinn 13.Martin Penek SK Aseri Parim kadett II 14.Akeksander Serov Jõhvi 15.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 16.Aarne Ruuto LTK Kadrina 17.Siim Arak LTK Kadrina Parim kadett III 18.Gennadi Šaburov Jõhvi Parim reiting 400+ 19.Allar Raudla LTK Võsu 20.Sergei Kurtin Kohtla-Järve Parim ilma reitinguta mängija 21.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Parim veteran 65+ 22.Veljo Mõek Tapa Parim reiting 500+ 23.Lauri Hallik LTK Maardu 24.Mati Türk LTK Haapsalu 25.Sergei Kotov Jõhvi 26.Aleksander Studenikin Jõhvi 27.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 28.Ljudmilla Gusseva Kohtla-Järve 29.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve 30.Mihkel Arak LTK Kadrina 31.Kairi Manninen LTK Kadrina 32.Aleksander Gaidašev Jõhvi 33.Aivar Press Jõhvi 34.Aleksander Turlo Jõhvi 35.Jaanus Altoja Iisaku 36.Jaagup Altoja Iisaku Laste turniir: 1.Artur Koptelkov SK Aseri (väljaspool arvestust) 2.Reimo Peetso SK Aseri 2009 P 1 3.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula 2009 P 2 4.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula 2009 T 1 5.Valerie Lonski SK Aseri 2009 T 2 6.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula 2009 P 3 7.Jan Pent Lilleorg LTK Viru-Nigula (väljaspool arvestust) 8.Annabel Oras SK Aseri (väljaspool arvestust) 9.Oliver Oras SK Aseri 2009 P 4 10.Martin Palk LTK Viru-Nigula 2009 P 5 Järgmine V etapp on jälle 18.02.2018 Viru-Nigulas ja toimuvad ainult paarismängud.Kõik paarid sega-,mees- ja naispaarid mängivad ühes tabelis.Paigutamine toimub reitingupunktide summana ,mingit mahaarvamist ei toimu!Kes valmistuvad Eesti meistrivõistlusteks ,hea võimalus tulla kokkumängu harjutama! |
XIII Viru-Nigula karikasari läks käima 17.09.2017. |
XIII karikasarja Ii etapp aseris peetud 15.10.2017. |
XIII Viru-Nigula karikasarja I etapp 17.09.2017 algas leinaseisakuga Endel Kakko mälestuseks,kes oli LTK Viru-Nigula klubi liige ja lahkus 25 augustil meie seast.
Etapil sai mingil määral üllatusega hakkama Kristina Andrejeva,kes alistas Kert Räisi.Aga Kristina on suure sammu edasi teinud ja on meestele muutunud positiivses mõttes väga ebameeldivaks vastaseks :) Etapi paremusjärjestus oli aga järgmine: 1.Aleksei Nikonorov LTK Mustvee 2.Anatoli Lans LTK Maardu 3.Peeter Viigimets LTK Rakvere Pinx 4.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija 5.Kert Räis SK Aseri 6.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ 7.Kalle Lehismets Toila 8.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 9.Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 10.Allar Raudla Võsu Parim reiting 300+ 11.Aarne Ruuto LTK Kadrina Parim reiting 200+ 12.Nikita Aksjonov Spinmaster Parim juunior 13.Aleksander Studenikin Jõhvi 14.Heiki Mägi Tallinn Parim reiting 400+ 15.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Parim veteran 65+ 16.Helga Vasemägi LTK Kadrina 17.Aleksander Vassiljev Jõhvi 18.Lemmit Toomra LTK Jõhvi 11 19.Siim Arak LTK Kadrina Parim kadett I 20.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 21.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim kadett II 22.Kaur Lembit Stöör Tallinn Parim reiting 500+ 23.Gennadi Šaburov Jõhvi 24.Aleksander Liepinš Jõhvi 25.Aivar Press Jõhvi PArim ilma reitinguta mängija 26.Ervins Veitsurs Viru-Nigula 27.Kairi Manninen LTK Kadrina Parim kadett III 28.Aleksander Turlo Jõhvi 29.Annika Toiger Läänemaa Laste 2009 ja noortemate I sarja I etapp paremusjärjestus: Artur Koptelkov SK Aseri -mängis väljaspool arvestust ,kuna on 2008 sünd. ja võitis kõik vastased. Aga paremusjärjestus nö õiget vanust arvestades üldtabelis oli järgmine: 1.Reimo Peetso SK Aseri 2.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula 3.Valerie Lonski SK Aseri 4.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula 5.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula 6.Diana Andrejeva SK Aseri Järgmine II etapp juba 15.10.2017 Aseris. |
15.10.2017 XIII karikasarja II etapi paremusjärjestus:
1.Valeria Sarycheva LTK Pärnu Vint-90 2.Anatoli Lans LTK Maardu 3.Kristina Andrejeva SK Aseri 4.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ 5.Igor Bogdanov Venemaa 6.Reelica Hanson SK Aseri Parim naismängija 7.Nikita Konsa SK Aseri Parim juunior 8.Kalle Lehismets Toila 9.Sergei Norin Venemaa Parim veteran 65+ 10.Heiki Mägi Tallinn Parim reiting 400+ 11.Kulno Lehismets Toila 200+ 12.Allar Raudla LTK Võsu Parim reiting 300+ 13.Nadarian Berija SK Aseri Parim kadett I 14.Heldur Nermann Tallinn 15.Helga Vasemägi LTK Kadrina Parim naismängija II 16.Lemmit Toomra LTK Jõhvi 11 17.Enne Konsa LTK Jõhvi 11 18.Gennadi Šaburov Jõhvi 19.Aarne Ruuto LTK Kadrina 20.Siim Arak LTK Kadrina Parim kadett II 21.Aleksander Tuhkanen LTK Keila pinksiproff 22.Mihkel Arak LTK Kadrina PArim kadett III 23.Aleksander Liepinš Jõhvi 24.Ljudmilla Gusseva Jõhvi Parim naismängija III 25.Veljo Mõek Rakvere Parim ilma reitinguta mängija 26.Aivar Press Jõhvi 27.Kairi Manninen LTK Kadrina 2009 ja nooremate turniiri paremusjärjestus üldtabelis: 1.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula Parim tüdruk I 2.Reimo Peetso SK Aseri Parim poiss I 3.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula Parim poiss II 4.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula Parim poiss III 5.Valerie Lonski SK Aseri Parim tüdruk II 6.Diana Andrejeva SK Aseri Parim tüdruk III 7.Rando Leinbock LTK Viru-Nigula Parim poiss IV Järgmine III etapp toimub 25.11.2017,alguses planeeritud 19.11 lükkub edasi! 19.11.2017 edukas esinemine ltk viru-nigula noorte poolt eltl laste gp ii etapilt haapsalusTäna,19.11.2017, sai LTK Viru-Nigula mängija Angela Laidinen klubi esimese Eesti Laste GP medali Haapsalus - hõbeda kuni 9 aastaste tüdrukute seas.Tubli 6 koha sai Tsergo Tsilk kuni 9a. poiste seas ,samas vanuses oma esimesel vabariiklikul võistlusel sai Rando Leinbock 9 koha.11a. poiste hulgas jäid Gregor Tauer ja Roomet Leinbock jagama 17-20 kohta.
|
viru-nigula open 2017 23.04. pakkus huvitavaid lahinguid. |
XII karikasari lõppenud vii etapi tulemused ja kokkuvõte 16.04.2017. |
Viru-Nigula Open 2017 oli sel korral vägagi huvitav.Suure üllatuse eest hoolitses vanameister Tõnu Kapper,kes veerandfinaalis alistas Johannes Kant`i 3-2,mitmel korral kaotusseisust välja tulles ja müstilisi tagantkäelööke ja blokke sooritades.Ka paarismängudes olid lahingud vägagi huvitavad.
Kõige huvitavam ja tasavägisem turniir oli aga 2008 ja noorematel,üks võitis üht teine teist jne....ainus kes alistas kõiki oli Aapo Põder,kelle liikumine laua taga läheb nüüd veel paremaks,kuna võitis tema poiste arvestuses Butterfly lauatennise jalanõud :). Kõik väiksed mängijad olid tublid,et pidasid vastu raske päeva.Tuli ju igal lapsel mängida 7 mängu! Olgu siinkohal välja toodud ennem noorte 2008 jne sündinute paremusjärjestus: 1.Aapo Põder TÜ ASK 2008 2.Risto Antonov TÜ ASK 2009 3.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula 2009 4.Reimo Peetso SK Aseri 2010 5.Valerie Lonski SK Aseri 2009 Parim tütarlaps I 6.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula 2010 Parim tütarlaps II 7.Tsergo Tsilk LTK Viru-Nigula 2010 8.Diana Andrejeva SK Aseri 2011 Parim tütarlaps III Põhiturniiri paremik: 1.Reelica Hanson SK Aseri 2.Juris Kalninš LTK Viru-Nigula 3.Johannes Kant LTK Kalev 4.Marek KotkasTartu Pipo 5.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ 6.Tõnu Kapper LTK Jõhvi 11 Parim veteran 70+ 7.Martin Penek SK Aseri Parim juunior I 8.Aarne Ruuto LTK Kadrina 9.Kristjan Kärner Tartu Pipo 10.Denis Vammus LTK Sakal Parim juunior II 11.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior III 12.Heiki Mägi Tallinn Parim reiting 400+ 13.Aleksander Vassiljev Jõhvi Parim ilma reitinguta mängija 14.Gennadi Šaburov Jõhvi Parim reiting 300+ 15.Gert Gordejev LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 16.Martin Printsmann LTK Sakala 17.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim veteran 60+ 18.Aleksander Liepinš Jõhvi Parim reiting 500+ 19.Mihkel Arak LTK Kadrina 20.Oskar Kurvits TÜ ASK 21.Kairi Manninen LTK Kadrina Parim naismängija Paarismäng: 1.Juris Kalninš - Reelica Hanson LTK Viru-Nigula/SK Aseri 2.Johannes Kant - Reet Juurik LTK Kalev/TÜ ASK 3.Denis Vammus - Martin Printsmann LTK Sakala mõlemad 4.Gennadi Šaburov - Aleksander Vassiljev Jõhvi 5.-6.Aarne Ruuo-Siim Arak LTK Kadrina/Marek Kotkas-Kristjan Kärner Tartu Pipo 7.Endel Kakko - Mihkel Arak LTK Viru-Nigula/LTK Kadrina LTK Viru-Nigula jätkab võistluste korraldamist juba augustis ,nimelt 12 august,kus toimub Kadrina OPEN 2017.Viru-Nigulas jätkame septembrist alates. |
Nii nagu XII karikasari algas üllatusega,kus Reelica Hanson võitis A.Nikonorovit poolfinaalis,nii ka viimasel etapil oli Reelica Alekseist poolfinaalis parem 3-1.
16.04.2017 VII etapi paremusjärjestus ja kokkuvõtlikult auhinnatud: 1.Mikhail Vasiletc Tapa 2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 4.Anatoli Lans LTK Maardu 5.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 6.Andres Lofitski LTK Maardu 7.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija I 8.Juris Kalninš LTK Viru-Nigula Parim veteran I 9.Mihkel Niinemets LTK Viru-Nigula Parim reiting 100+ 10.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 11.Aleksei Kizilov Tapa 12.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran II 13.Kalle Lehismets Toila Parim veteran III 14.Aarne Ruuto LTK Kadrina Parim reiting 200+ 15.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiting 300+ 16.Nikita Aksjonov Spinmaster Parim juunior I 17.Mati Türk LTK Haapsalu Parim reiting 400+ 18.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 19.Raili Nurga LTK Rakvere Pinx Parim naismängija II 20.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula 21.Aleksander Vassiljev Jõhvi 22.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior II 23.Aleksander Liepinš Jõhvi 24.Gennadi Šaburov Jõhvi 25.Gert Gordejev LTK Viru-Nigula 26.Silver Sell Tallinn 27.Ljudmilla Gusseva Kohtla-Järve Parim naismängija III 28.Aivar Press Jõhvi 29.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim juunior III 30.Kairi Manninen LTK Kadrina 31.Roomet Leinbock LTK Viru-Nigula Kokkuvõtliku arvestuse auhinnatud mängijad: 1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 4.Mihkel Niinemets LTK Viru-Nigula 5.Krisitina Andrejeva SK Aseri Parim veteran - Juris Kalninšh LTK Viru-Nigula Parim naismängija - Anna Romanenko Jõhvi 11 Parim juunior - Siim Arak LTK Kadrina Parim LTK Viru-Nigula mängija - Endel Kakko Uus XIII karikasari alustab uut hooaega septembri 3.pühapäeval 2017. |
Lääne-Virumaa noorte MV 25.03.2017 Viru-nigulas |
XII karikasarja VI etapp 19.03.2017 Aseris. |
Lääne-Virumaa noorte MV lauatennises 25.03.2017 Viru-Nigulas.
2008 ja nooremad 1.koht Ert Arpo SK Rakvere 2.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula 2006-2007 tüdrukud 1.Angela Laidinen LTK Viru-Nigula Tüdrukud 2004-2005: 1.Liis Mülla Sõmeru 2.Helena Semjonov Sõmeru 3.Steveli Jevsejeva Sõmeru Tüdrukud 2002-2003: 1.Raili Nurga LTK PINX 2.Alina Daniluškina Tapa 3.Kelli Gagarina Tapa Tüdrukud 1999-2002: 1.Adelina Zulfukarova LTK Pinx 2.Varvara Iljina Tapa 3.Nadežda Tšuvpilo Tapa Poisid 2006-2007 : 1.Enar Kruus LTK PINX 2.Riko Kruus LTK PINX 3.Simon Uustalu LTK PINX 4.Sten Rudonen Sõmeru 5.Ott Arak Kihlevere 6.Kairo Holm Sõmeru Poisid 2004-2005 : 1.Edvard Tkatš Tapa 2.Aleksei Šuvalov Tapa 3.Martin Rohtla LTK PINX Poisid 2002-2003: 1.Daniel Partanen Tapa 2.Maksim Mürk Tapa 3.Kaarel Lusti Sõmeru Poisid 1999-2001 : 1.Mihkel Arak LTK KADRINA 2.Siim Arak LTK Kadrina 3.Marko Müürsepp Sõmeru Naispaar : 1.Adelina Zulfukarova - Raili Nurga LTK PINX 2.Varvara Iljina - Nadežda Tšuvpilo TAPA 3.Kelli Gagarina - Alina Daniluškina TAPA Meespaar : 1.Siim Arak - Mihkel Arak LTK KADRINA 2.Enar Kruus - Rico Kruus LTK PINX 3.Aleksei Šuvalov - Daniel Partanen Tapa Peakohtunik Pekka Laidinen |
XII Viru-Nigula karikasarja VI etapp 19.03.2017 Aseri.
1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Kristo Kauküla LTK Pinx 3.Reelica Hanson SK Aseri 4.Mihkel Niinemets LTK Viru-Nigula Parim reiting 100+ 5.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija 6.Johannes Kant LTK Kalev Parim veteran 50+ 7.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+ II 8.Aarne Ruuto LTK Kadrina Parim veteran 50+ III 9.Martin Penek SK Aseri Parim juunior I 10.Kalle Lehismets Toila Parim reiting 200+ 11.Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 Parim naismängija II 12.Kulno Lehismets Toila 13.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiting 300+ 14.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 15.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 16.Nadarian Berija SK Aseri Parim juunior II 17.Juris Kalninšh LTK Viru-Nigula 18.Mati Türk LTK Haapsalu Parim reiting 400+ 19.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior III 20.Gert Gordejev LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 21.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 22.Mihkel Arak LTK Kadrina 23.Gennadi Shaburov Jõhvi 24.Kaur Stöör Tallinn 25.Endel Kakko LTK Viru-Nigula 26.Ljudmilla Gusseva Kohtla-Järve Parim naismängija III 27.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve 28.Kairi Manninen Viimane finaaletapp 16.04.2017! |
xii karikasarja v etapp -paarismängud 19.02.2017.
Paarismängude paremusjärjestus:
1.Karli Siispool-Kristjan Kant mõlemad LTK Kalev
2.Pekka Laidinen-Juris Kalninš mõlemad LTK Viru-Nigula
3.Kert Räis-Leho Varik Mõlemad SK Aseri
4.Mihkel Niinemets-Jaanus Lokotar LTK Viru-Nigula/LTK Kadrina
5.Johannes Kant-Enn Lilleorg LTK Kalev/LTK Keila pinksiproff
6.Kulno Lehismets - Kalle Lehismets mõlemad Toila
7.Endel Kakko - Tiit Järve mõlemad LTK Viru-Nigula
1.Karli Siispool-Kristjan Kant mõlemad LTK Kalev
2.Pekka Laidinen-Juris Kalninš mõlemad LTK Viru-Nigula
3.Kert Räis-Leho Varik Mõlemad SK Aseri
4.Mihkel Niinemets-Jaanus Lokotar LTK Viru-Nigula/LTK Kadrina
5.Johannes Kant-Enn Lilleorg LTK Kalev/LTK Keila pinksiproff
6.Kulno Lehismets - Kalle Lehismets mõlemad Toila
7.Endel Kakko - Tiit Järve mõlemad LTK Viru-Nigula
Lääne-Virumaa MV täiskasvanutele 04.02.2017 viru-nigulas. |
Viru-Nigula valla mv 05.02.2017 |
Lääne-Virumaa MV medaliomanikud 04.02.2017:
Mehed 1.Pekka Laidinen Viru-Nigula 2.Mihkel Niinemets Väike-Maarja 3.Deniss Sedelnikov Rakvere Naised 1.Reelica Hanson Rakvere 2.Helga Vasemägi Kadrina 3.Triin Tahk Rakvere Naisveteranid 40+ 1.Helga Vasemägi Kadrina 2.Anne Hallik Tamsalu Meesveteranid 40+ 1.Kunnar Vahtras Võsu 2.Ain Tiivas Viru-Nigula 3.Tiit Järve Viru-Nigula Meesveteranid 50+ 1.Jaanus Lokotar Kadrina 2.Aarne Ruuto Kadrina 3.Allar Raudla Võsu Meesveteranid 60+ 1.Maido Pajusaar Sõmeru 2.Juris Kalninš Viru-Nigula 3.Endel Kakko Kunda Naispaar 1.Reelica Hanson-Triin Tahk Rakvere/Rakvere 2.Helga Vasemägi-Anne Hallik Kadrina/Tamsalu Segapaar 1.Aarne Ruuto-Reelica Hanson Kadrina/Rakvere 2.Pekka Laidinen-Triin Tahk Viru-Nigula/Rakvere 3.Maido Pajusaar-Helga Vasemägi Sõmeru/Kadrina Meespaar 1.Pekka Laidinen-Aarne Ruuto Viru-Nigula/Kadrina 2.Jaanus Lokotar-Deniss Sedelnikov Kadrina/Rakvere 3.Maido Pajusaar-Mihkel Niinemets Sõmeru/Väike-Maarja Noorte Lääne-Virumaa MV toimub arvatavasti märtsi kuu sees,kuupäev täpsustamisel! Noorte vanuseklassid on kuni 9 aastased,12 aastased,15 aastased ja 18 aastased. Lääne-Virumaa MV lauatennises 04.02.2017 Viru-Nigulas |
Viru-Nigula valla MV 05.02.2017
Mehed 1.Tarmo Treimann 2.Gert Gordejev 3.Ain TIivas 4.Mairo Mets 5.Magnus Hain 6.Indrek Treimann 7.Tiit Järve 8.Endel Kakko 9.Andris Tauer 10.Mairon Nukk 11.Joonas Hain Meesveteranid 1.Ain Tiivas 2.Tiit Järve 3.Endel Kakko Noored 2009 ja nooremad 1.Riko Kepart 2.Kenert Järvi 3.Angela Laidinen Noored 2006-2008 1.Gregor Tauer 2.Roomet Leinbock Noored 2003-2005 1.Andris Tauer 2.Mairon Nukk Parim 1999-2002 1.Rihard Õunapuu Paarismäng 1.Indrek Teimann-Tarmo Treimann 2.Endel Kakko-Gert Gordejev 3.Ain Tiivas-Tiit Järve 4.Magnus Hain-Andris Tauer 5.Joonas Hain-Mairo Mets |
Viru-nigula xii karikasari läks peale iii etappi jõuluvaheajale. |
xii karikasarja iv etapi paremusjärjestus 15.01.2017 |
20.11.2016 toimus XII karikasarja III etapp.
Pingerida oli järgmine: 1.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 2.Urmas Sinisalu Tallinn 3.Jaanus Lokotar LTK Kadrina 4.Mihkel Niinemets LTK Viru-Nigula Parim reiting 100+ 5.Johannes Kant LTK Kalev Parim veteran I 6.Indrek Perv Tallinn Parim reiting 300+ 7.Kalle Lehismets Toila Parim veteran II 8.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Parim veteran III 9.Kulno Lehismets Toila Parim reiting 200+ 10.Aarne Ruuto LTK Kadrina 11.Avo Ruuto LTK Kadrina 12.Mati Türk LTK Haapsalu Parim reiting 400+ 13.Aleksander Studenikin Jõhvi 14.Tarmo Treimann LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 15.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 16.Ats Kallais Tallinn 17.Heiki Mägi Tallinn 18.Ljudmilla Gusseva Kohtla-Järve Parim naismängija I 19.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior I 20.Endel Kakko LTK Viru-Nigula 21.Aleksandr Liepinš Kohtla-Järve 22.Andris Tauer LTK Viru-Nigula Parim juunior II 23.Kairi Manninen LTK Kadrina Parim naismängija II 24.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim juunior III 25.Gregor Tauer LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor I 26.Roomet Leinbock LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula noor II 27.Riko Kepart LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor III Järgmine etapp uuel aastal 15.01.2017! |
IV etapi pingerida -Viru-Nigula XII karikasari 15.01.2017:
1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 4.Juris Kalninš LTK Viru-Nigula Parim veteran I 5.Dmitri Rakel LTK Mustvee Parim juunior I 6.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija I 7.Lauri Hallik Tallinn Parim reiting 300+ 8.Jan Keneth Toming LTK Kalev Parim juunior II 9.Aarne Ruuto LTK Kadrina Parim veteran II 10.Raivo Siipool Rakvere Pinx Parim veteran III 11.Mati Türk LTK Haapsalu 12.Gert Gordejev LTK Voru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 13.Aleksander Studenikin Jõhvi 14.Avo Ruuto LTK Kadrina 15.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff Parim reiting 400+ 16.Endel Kakko LTK Viru-Nigula 17.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior III 18.Aleksander Liepinš Jõhvi 19.Ervins Veitsurs Viru-Nigula 20.Ljudmilla Gusseva LTK Jõhvi 11 Parim naismängija II 21.Tormi Rand Kadrina 22.Mihkel Arak LTK Kadrina 23.Mari Kuusk Kadrina Parim naismängija III 24.Riko Kepart LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor I 25.Roomet Leinbock LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor II 26.Kenert Järvi LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor III Järgmine etapp 19 veebruar 2017 AINULT PAARISMÄNGUD!Meespaarid,naispaarid või segapaarid kõik mängivad koos. |
viru-nigula xii karikasari algas positiivse üllatusega! 18.09.2016 |
16.10.2016 ii xii karikasarja etapi tulemused. |
XII karikasarja I etapi tulemused.Meeldivaks üllatuseks saab pidada Reelica Hansoni võitu Aleksei Nikonorovi üle poolfinaalis tulemusega 3-1.Teises poolfinaalis oli parem Pekka Laidinen Anatoli Lansist 3-1.Finaalis võitis Hanson 3-2 Laidineni.
Etapi pingerida: 1.Reelica Hanson SK Aseri 2.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 3.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 4.Anatoli Lans LTK Maardu 5.Juris Kalninš LTK Viru-Nigula Parim veteran I 6.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija 7.Anna Romanenko LTK Jõhvi Üksteist 8.Keit Reinsalu LTK Pärnu-Jaagupi Parim reiting 100+ 9.Mihkel Niinemets LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 10.Janno Malm LTK Viru-Nigula 11.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Parim reiting 200+ 12.Jaanus Lokotar LTK Kadrina 13.Grigori Maltizov LTK Maardu Parim veteran II 14.Aarne Ruuto LTK Kadrina 15.Enno Konsa LTK Jõhvi Üksteist Parim veteran III 16.Kulno Lehismets Toila 17.Ärni Müür Tallinn Parim reiting 300+ 18.Aleksander Studenikin Jõhvi 19.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim reiting 400+ 20.Tarmo Treimann LTK Viru-Nigula 21.Kunnar Vahtras LTK Võsu 22.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 23.Ljudmilla Gusseva LTK Jõhvi Üksteist 24.Siim Arak LTK Kadrina Parim juunior 25.Kaur Stöör Tallinn 26.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve 27.Kairi Manninen LTK Kadrina 28.Mairon Nukk LTK Viru-Nigula |
1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu
2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Sergei Vassiljev LTK Maardu 4.Johannes Kant LTK Kalev Parim veteran I 5.Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 Parim naismängija I 6.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Parim reiting 200+ 7.Janno Malm LTK Viru-Nigula Parim reiting 100+ 8.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija II 9.Kulno Lehismets Toila Parim veteran II 10.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Parim veteran III 11.Kalle Lehismets Toila 12.Aarne Ruuto LTK Kadrina 13.Lauri Hallik Tallinn Parim reiting 300+ 14.Aleksander Studenikin Jõhvi 15.Erkki Ehand Kunda 16.Jan Kenneth Toming Parim juunior I 17.Avo Ruuto LTK Kadrina 18.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim reiting 400+ 19.Lemmit Toomra LTK Jõhvi 11 20.Arak Siim LTK Kadrina Parim juunior II 21.Aleksander Tuhkanen LTK Keila Pinksiproff 22.Mati Türk LTK Haapsalu 23.Ljudmilla Gusseva LTK Jõhvi 11 Parim naismängija III 24.Mihkel Arak LTK Kadrina Parim juunior III 25.Andris Tauer LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor I 26.Mairon Nukk LTK Viru-Nigula Parim Viru-Nigula noor II 27.Kairi Manninen LTK Kadrina 28.Gregor Tauer LTK Viru-Nigula Parim VIru-Nigula noor III 29.Mattias Uukkivi LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 30.Riko Kepart LTK Viru-Nigula |
Video: paraolümpial osalev kätetu lauatennisist tõestab, et kõik on võimalik10. september 2016 09:24
Kristjan Jaak Kangur, spordireporter
Ibrahim Hamato. Foto: TwitterRio paraolümpiamängude lauatenniseturniiril osalev egiptlane Ibrahim Hamato tõestab veenvalt, et tahte korral on elus võimalik kõike teha. Nimelt puuduvad mehel mõlemad käed, ent see ei takista teda mängimast.
Hamato kaotas küll olümpial avakohtumise 5:11, 7:11, 5:11, ent pälvis siiski palju imetlejaid ja poolehoidjaid. «Olen siin ainus mees, kes suuga mängib,» lausus mängu ajal reketit hammaste vahel hoidev Hamato väljaandele Aftonbladet. «Ta on erakordselt tubli. Teeme tema kaela tugevdamiseks igapäevaselt harjutusi,» lisas Hamato treener Hossameldin Elshoubry vastuseks küsimusele, kas peaga vehkimise tõttu ei ähvarda Hamatot kaelavigastus.
Kümneaastaselt rongiõnnetuse tagajärjel käed kaotanud Hamato asus lauatennisega tegelema 13-aastaselt, olles enne seda proovinud ka teisi spordialasid. Jalgpall tuli aga näiteks sinnapaika jätta, kuna see osutus talle liiga ohtlikuks. «Kukkumise korral ei saa ta ju end kätega kaitsta,» selgitas Elshoubry. «Lauatennis pole aga talle ohtlik ala.»
Ehkki õigele sportlasele omaselt on Hamato peaeesmärk võit, on tal olümpial osaledes suurem siht silme ees. «Üle kõige tahan tõestada, et tahtmise korral on kõik võimalik,» lausus Hamato.
Kristjan Jaak Kangur, spordireporter
Ibrahim Hamato. Foto: TwitterRio paraolümpiamängude lauatenniseturniiril osalev egiptlane Ibrahim Hamato tõestab veenvalt, et tahte korral on elus võimalik kõike teha. Nimelt puuduvad mehel mõlemad käed, ent see ei takista teda mängimast.
Hamato kaotas küll olümpial avakohtumise 5:11, 7:11, 5:11, ent pälvis siiski palju imetlejaid ja poolehoidjaid. «Olen siin ainus mees, kes suuga mängib,» lausus mängu ajal reketit hammaste vahel hoidev Hamato väljaandele Aftonbladet. «Ta on erakordselt tubli. Teeme tema kaela tugevdamiseks igapäevaselt harjutusi,» lisas Hamato treener Hossameldin Elshoubry vastuseks küsimusele, kas peaga vehkimise tõttu ei ähvarda Hamatot kaelavigastus.
Kümneaastaselt rongiõnnetuse tagajärjel käed kaotanud Hamato asus lauatennisega tegelema 13-aastaselt, olles enne seda proovinud ka teisi spordialasid. Jalgpall tuli aga näiteks sinnapaika jätta, kuna see osutus talle liiga ohtlikuks. «Kukkumise korral ei saa ta ju end kätega kaitsta,» selgitas Elshoubry. «Lauatennis pole aga talle ohtlik ala.»
Ehkki õigele sportlasele omaselt on Hamato peaeesmärk võit, on tal olümpial osaledes suurem siht silme ees. «Üle kõige tahan tõestada, et tahtmise korral on kõik võimalik,» lausus Hamato.
I 2016/2017 hooaja võistlus Lääne-Virumaal - KAdrina open 2016 13.08.
Kui algselt pani end kirja 36 mängijat,siis kohale jõudis ikkagi 29,mis oli väga arvestatava konkurentsiga.Mängijaid oli Tallinnast,Tartust,Sillamäelt,Elvast,Aserist,Viru-Nigulast,Kadrinast.
Võistluste pingerida oli järgmine:2
1.Aleksei Nikonorov Tallinn
2.Pekka Laidinen Viru-Nigula
3.Dmitri Lett Sillamäe
4.Joosep Kuusk Tallinn
5.Kristina Andrejeva Aseri Parim naismängija
6.Mati Krusel Keila Parim veteran 50+
7.Johannes Kant Tallinn Parim veteran 60+
8.Sergei Zahharov Sillamäe Parim veteran 40+
9.Teet Vaher Tartu Parim reiting 200+
10.Marek Kotkas Tartu
11.Aarne Põder Tartu
12.Mart Martin Tallinn
13.Nadarian Berija Aseri Parim juunior
14.Kristjan Kärner Parim reiting 300+
15.Arvi Merigan Tartu
16.Lauri Hallik Tallinn
17.Deniss Magranov Sillamäe
18.Kalev Pullonen Tartu
19.Üle Randaru Tartu Parim reiting 400+
20.Aleksander Tuhkanen Tallinn
21.Ärni Müür Tallinn
22.Artur Knyazev Tallinn
23.Janno Järve Tartu Parim juunior II
24.Siim Arak Kadrina Parim juunior III
25.Jan-Kenneth Toming Tallinn Parim kadett
26.Mihkel Arak Kadrina Parim kadett II
27.Aaro Põder Tartu Parim kadett III
28.Kairi Manninen Kadrina Parim Kadrina mängija
29.Roomet Leinbock Sonda
Võistluste pingerida oli järgmine:2
1.Aleksei Nikonorov Tallinn
2.Pekka Laidinen Viru-Nigula
3.Dmitri Lett Sillamäe
4.Joosep Kuusk Tallinn
5.Kristina Andrejeva Aseri Parim naismängija
6.Mati Krusel Keila Parim veteran 50+
7.Johannes Kant Tallinn Parim veteran 60+
8.Sergei Zahharov Sillamäe Parim veteran 40+
9.Teet Vaher Tartu Parim reiting 200+
10.Marek Kotkas Tartu
11.Aarne Põder Tartu
12.Mart Martin Tallinn
13.Nadarian Berija Aseri Parim juunior
14.Kristjan Kärner Parim reiting 300+
15.Arvi Merigan Tartu
16.Lauri Hallik Tallinn
17.Deniss Magranov Sillamäe
18.Kalev Pullonen Tartu
19.Üle Randaru Tartu Parim reiting 400+
20.Aleksander Tuhkanen Tallinn
21.Ärni Müür Tallinn
22.Artur Knyazev Tallinn
23.Janno Järve Tartu Parim juunior II
24.Siim Arak Kadrina Parim juunior III
25.Jan-Kenneth Toming Tallinn Parim kadett
26.Mihkel Arak Kadrina Parim kadett II
27.Aaro Põder Tartu Parim kadett III
28.Kairi Manninen Kadrina Parim Kadrina mängija
29.Roomet Leinbock Sonda
I ida- ja lääne-virumaa sõpruskohtumine lauatennises 21.05.2016.
Esimene Ida-Lääne Virumaa sõpruskohtumine oli väga emotsionaalne.Kõik olid oma maakonna eest väljas kui üks mees.Kui alguses läks Lääne võistkond vaikselt eest ära,siis viimase vooruga tuli Ida väga lähedale (17-19) ja polnud palju puudu,et paarismängudega oleks kallutatud võit enda kasuks.Kolmest paarismängust,mis moodustati vastavalt reitingule tugevus järjekorras,võitis Ida võistkond 2 kusjuures kolmas mäng jäädi alla 2-3 (otsustav sett 8-11).
Seekord saavutas võidu minimaalse vahega 20-19 Lääne võistkond koosseisus:Janno Malm,Jaanus Lokotar,Mihkel Niinemets,Aarne Ruuto,Deniss Sedelnikov,Endel Kakko.
Ida võistkonda kuulusid:Anna Romanenko,Kalle Lehismets,Kulno Lehismets,Martin Penek,Enno Konsa,Vladlen Ratšugin.
Seekord saavutas võidu minimaalse vahega 20-19 Lääne võistkond koosseisus:Janno Malm,Jaanus Lokotar,Mihkel Niinemets,Aarne Ruuto,Deniss Sedelnikov,Endel Kakko.
Ida võistkonda kuulusid:Anna Romanenko,Kalle Lehismets,Kulno Lehismets,Martin Penek,Enno Konsa,Vladlen Ratšugin.
ltk viru-nigula ii sünnipäevaturniir peetud 15.05.2016.
LTK Viru-Nigula II sünnipäevaturniiri/OPEN pingerida 15.05.2016.
1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu
2.Mikhail Vasiletc Tapa
3.Reelica Hanson SK Aseri
4.Johannes Kant LTK Kalev Parim veteran 60+
5.Sergei Vassiljev LTK Maardu Parim veteran 50+
6.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Parim reiting 200+
7.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 40+
8.Martin Penek SK Aseri Parim juunior
9.Vladimis Šastin Tallinn Parim reiting 300+
10.Vladlen Ratšjugin SK Aseri
11.Ärni Müür Tallinn
12.Eduard Kapralov LTK Kadrina
13.Aleksander Serov Jõhvi
14.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiting 400+
15.Mati Türk LTK Haapsalu
16.Aleksander Tuhkanen Tallinn
17.Endel Kakko Parim LTK Viru-Nigula mängija
18.Aleksander Sokirjanski Tallinn
19.Ljudmilla Gusseva Jõhvi Parim naismängija
20.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve
1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu
2.Mikhail Vasiletc Tapa
3.Reelica Hanson SK Aseri
4.Johannes Kant LTK Kalev Parim veteran 60+
5.Sergei Vassiljev LTK Maardu Parim veteran 50+
6.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Parim reiting 200+
7.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 40+
8.Martin Penek SK Aseri Parim juunior
9.Vladimis Šastin Tallinn Parim reiting 300+
10.Vladlen Ratšjugin SK Aseri
11.Ärni Müür Tallinn
12.Eduard Kapralov LTK Kadrina
13.Aleksander Serov Jõhvi
14.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiting 400+
15.Mati Türk LTK Haapsalu
16.Aleksander Tuhkanen Tallinn
17.Endel Kakko Parim LTK Viru-Nigula mängija
18.Aleksander Sokirjanski Tallinn
19.Ljudmilla Gusseva Jõhvi Parim naismängija
20.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve
21.05.2016 toimub ida-lääne-virumaa sõpruskohtumine viru-nigulas.
Esmakordselt toimub ida-lääne sõpruskohtumine lauatennises ,kus 6 mängijat mängivad teise maakonna 6 mängijaga.Toimuvadka paarismängud.See idee on mul isiklikult juba väga ammu peas pesitsenud (enam kui 10 aastat tagasi) ja nüüd lõpuks saab ehk mingi algus pikale traditsioonile tehtud.Lääne-Virumaa meeskond on juba komplekteeritud,kuid nimesid veel ei saa avalikustada :) Nimed avalikustame nädal enne võistlust,kus enam olulisi muudatusi teha ei saa.Esimene kohtumine toimub Viru-Nigulas,järgmine aasta kindlasti toimuks kuskil nö Ida pinnal jne jne ...püüame eri paikadesse jõuda....Isegi kohad,kus lauatennist harrastatakse nö tasapisi,soovi korral selline üritus oma saali saada on igati teretulnud...Nii ,et juba paari nädalapärast nimetame ka võistkondade koosseisud.
XI karikasari 2015/2016 lõppenud!
Täna,17.04.2016,lõppes XI Viru-Nigula karikasarja VII ja ühtlasi finaaletapp lauatennises.
Päeva pingerida:
1.Pekka Laidinen LTK Viru.-Nigula
2.Mikhail Vasiletc Tapa
3.Reelica Hanson SK Aseri
4.Juris Kalninš LTK Kadrina Parim veteran I
5.Aarne Ruuto LTK Kadrina Parim reiting 200+
6.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim reiting 100+
7.Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 Parim naismängija I
8.Kunnar Vahtras LTK Võsu Parim veteran II
9.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Parim veteran III
10.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiing 400+
11.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija II
12.Kulno Lehismets Toila
13.Martin Penek SK Aseri Parim juunior I
14.Ljudmila Gusseva LTK Jõhvi 11 Parim naismängija III
15.Allar Raudla LTK Võsu Parim reiting 300+
16.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija
17.Ärni Müür LTK Kalev
18.Lemmit Toomra LTK Jõhvi 11
19.Siim Arak Kihlevere Parim juunior II
20.Ervins Veitsurs Viru-Nigula
21.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve
22.Mihkel Arak Kihlevere Parim juunior III
23.Kairi Manninen Kihlevere
Üldkokkuvõtte auhinnatud:
1.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula
2.Mikhail Vasiletc Tapa
3.Juris Kalninš LTK Kadrina
Parim veteran - Enno Konsa LTK Jõhvi 11
Parim naismängija - Anna Romanenko LTK Jõhvi 11
Parim juunior - Martin Penek SK Aseri
Parim LTK Viru-Nigula mängija - Endel Kakko
Uus XII sari alustab 2016 aasta septembri kolmandal pühapäeval.Sarjas on mitmed muudatused,arvesse läheb 5 parimat etappi seitsmest.Paigutus toimub igal etapil Eesti edetabeli järgi.Korraldaja poolt on võistluspallid.Üldarvestuses saavad auhinnad esimesed 5 parimat ja eriklasside parimad.
Kohtume sügisel!
Päeva pingerida:
1.Pekka Laidinen LTK Viru.-Nigula
2.Mikhail Vasiletc Tapa
3.Reelica Hanson SK Aseri
4.Juris Kalninš LTK Kadrina Parim veteran I
5.Aarne Ruuto LTK Kadrina Parim reiting 200+
6.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim reiting 100+
7.Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 Parim naismängija I
8.Kunnar Vahtras LTK Võsu Parim veteran II
9.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Parim veteran III
10.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiing 400+
11.Kristina Andrejeva SK Aseri Parim naismängija II
12.Kulno Lehismets Toila
13.Martin Penek SK Aseri Parim juunior I
14.Ljudmila Gusseva LTK Jõhvi 11 Parim naismängija III
15.Allar Raudla LTK Võsu Parim reiting 300+
16.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija
17.Ärni Müür LTK Kalev
18.Lemmit Toomra LTK Jõhvi 11
19.Siim Arak Kihlevere Parim juunior II
20.Ervins Veitsurs Viru-Nigula
21.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve
22.Mihkel Arak Kihlevere Parim juunior III
23.Kairi Manninen Kihlevere
Üldkokkuvõtte auhinnatud:
1.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula
2.Mikhail Vasiletc Tapa
3.Juris Kalninš LTK Kadrina
Parim veteran - Enno Konsa LTK Jõhvi 11
Parim naismängija - Anna Romanenko LTK Jõhvi 11
Parim juunior - Martin Penek SK Aseri
Parim LTK Viru-Nigula mängija - Endel Kakko
Uus XII sari alustab 2016 aasta septembri kolmandal pühapäeval.Sarjas on mitmed muudatused,arvesse läheb 5 parimat etappi seitsmest.Paigutus toimub igal etapil Eesti edetabeli järgi.Korraldaja poolt on võistluspallid.Üldarvestuses saavad auhinnad esimesed 5 parimat ja eriklasside parimad.
Kohtume sügisel!
13.03.2016 LTK Viru-Nigula mängijad Kadrina iii KS V ETAPIL. |
Viru-nigula xi karikasarja vi etapi tulemused 20.03.2016 |
Täna,13.03.2016, toimus III Kadrina LTK karikasarja V etapp.LTK Viru-Nigula esines seal nelja võistlejaga.
3 koha saavutas üldtabelis Pekka Laidinen. Kuni 18 aastaste seas saavutas 3 koha Andris Tauer. Parim mängija reiting 400+ oli Endel Kakko. Üldtabelis 11 koha saavutas Janno Malm. |
Täna,20.03.2016, toimunud Viru-Nigula XI karikasarja VI etapil osales üllatavalt 25 mängijat,kuna nii Mustvees,Haapsalus toimusid võistlused ja samal ajal toimus ka Eesti meistrivõistlus,sai kokku küllaltki arvestatav seltskond.
Pingerida oli siis järgmine: 1.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 2.Mikhail Vasiletc Tapa 3.Juris Kalninš LTK Kadrina 4.Sergei Vassiljev LTK Maardu Parim veteran 5.Janno Malm LTK Viru-Nigula Parim reiting 100+ 6.Kalle Kuuspalu LTK Lauatennisekeskus Parim reiting 200+ 7.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 8.Jaanus Lokotar LTK Kadrina 9.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 10.Martin Penek SK Aseri Parim juunior I 11.Aarne Ruuto LTK Kadrina 12.Eduard Kapralov LTK Kadrina 13.Tarmo Treimann LTK Viru-Nigula Parim reiting 400+ 14.Avo Ruuto LTK Kadrina Parim reiting 300+ 15.Allar Raudla LTK Võsu 16.Lemmit Toomra LTK Jõhvi 11 17.Kunnar Vahtras LTK Võsu 18.Endel Kakko LTK Viru-Nigula 19.Tiit Õun LTK Lauatennisekeskus 20.Aleksander Liepinš Kohtla-Järve 21.Igor Iljin Tapa 22.Ervins Veitsurs Viru-Nigula 23.Siim Arak Kihlevere Parim juunior II 24.Kairi Manninen Kihlevere Parim naismängija 25.Mihkel Arak Kihlevere Parim juunior III Järgmine viimane VII etapp 17.04.2016! |
V etapp -paarismängud peetud 21.02.2016.Väikese koha jaoks jällegi üks ajalooline moment. |
Lääne-Virumaa noorte mv tulemused 12.03.2016 viru-nigula |
Täna toimus XI lauatennisekarikasarja V etapp,
kus jällegi on tehtud Viru-Nigula spordihoones ajalugu.Ehk siis kohtuniku osas,nii kõrge kategooriaga (Blue Edge) kohtunikku pole Viru-Nigula spordihoone näinud ja ei tea,kas niipea näeb.Nimelt finaalmängu luges eelmise 2015 aasta Euroopa meistrivõistluste meeste finaali peakohtunik Aleksei Kizelov (Venemaa),hetkel esindab ta Tapa linna. V etapi pingerida: 1.Aleksei Nikonorov-Reelica Hanson LTK Maardu/SK Aseri 2.Pekka Laidinen-Juris Kalninsh LTK Viru-Nigula/LTK Kadrina 3.Mikhail Vasiletc - Eduard Kapralov Tapa/LTK Kadrina 4.Janno Malm - Jaanus Lokotar LTK Viru-Nigula/LTK Kadrina 5.Anna Romanenko - Deniss Sedelnikov LTK Jõhvi/LTK Kadrina 6.Aarne Ruuto - Avo Ruuto LTK Kadrina/LTK Kadrina 7.Kulno Lehismets - Enno Konsa Toila/LTK Jõhvi 8.Kunnar Vahtras - Allar Raudla LTK Võsu/LTK Võsu 9.Tarmo Treimann - Endel Kakko LTK Viru-Nigula/LTK Viru-Nigula 10.Krete-Ly Salumäe - Siim Arak Kadrina/Kadrina Finaalis olid paremad A.Nikonorov-R.Hanson võites 3-2 J.Kalninshi-P.Laidineni.Kolmanda koha mängus olid 3-1 tulemusega paremad M.Vasiletc-E.Kapralov J.Malmist-J.Lokotarist. Finaali kohtunikuks oli Aleksei Kizelov (Venemaa),praegu Tapa esindaja.Ta oli ka 2015 aasta Euroopa meistrivõistluste meeste finaali peakohtunik. Siin see video 2015 aasta EM finaalmäng,tema siis paremal pool: https://www.youtube.com/watch?v=kgX-pyUEYNo |
Lääne-Virumaa noorte individuaalsete MV tulemused 12.03.2016 lauatennises Viru-Nigulas.
Tüdrukud 1998-2002: 1.Adelina Zulfukarova Rakvere 2.Anita Kostap Rakvere 3.Renate Johanson Viru-Nigula Türukud 2003 ja nooremad: 1.Raili Nurga Rakvere 2.Kairi Manninen Kihlevere 3.Adele Altermann Rakvere 4.Viktoria Jakovleva Viru-Nigula 5.Mariliis Vahtra Kihlevere Poisid 1998-2001: 1.Georg Kokk Tapa 2.Jan-Erik Luik Viru-Nigula 3.Reigo Säälik Näpi Poisid 2002-2003: 1.Siim Arak Kihlevere 2.Carl Henrig Järvepere Viru-Nigula 3.Janari Mäekivi Viru-Nigula 4.Vallo Saar Näpi Poisid 2004-2005: 1.Andris Tauer Viru-Nigula 2.Mihkel Arak Kihlevere 3.Gregor Tauer Viru-Nigula Poisid 2006 ja nooremad: 1.Rico Kruus Rakvere 2.Enar Kruus Rakvere 3.Olger Tauer Viru-Nigula 4.Kert-Kristofer Kalda Viru-Nigula 5.Mattias Uukkivi Viru-Nigula Esmakordselt toimusid ka noortele paarismängud nii poistele kui tüdrukutele. Poiste paarid: 1.Georg Kokk - Andris Tauer Tapa/Viru-Nigula 2.Mihkel Arak - Siim Arak Kihlevere mõlemad 3.Janari Mäekivi - Carl Henrig Järvepere Viru-Nigula mõlemad 4.Enar Kruus - Rico Kruus Rakvere mõlemad 5.Olger Tauer - Gregor Tauer Viru-Nigula mõlemad 6.Vallo Saar-Reigo Säälik Näpi mõlemad Tüdrukud: 1.Adelina Zulfukarova - Adele Altermann Rakvere mõlemad 2.Raili Nurga - Anita Kostap Rakvere mõlemad 3.Viktoria Jakovleva - Mariliis Vahtra Viru-Nigula/Kihlevere. Peakohtunik Pekka Laidinen |
14.02.2016 J.Ruuto mälestusvõistlus kadrinasPühapäeval,sõbrapäeval,toimus J.Ruuto mälestusvõistlus,kuhu oli kokku tulnud 38 mängijat Eesti erinevatest paikadest.Kõige kaugemalt tulid kohale mehed Võrust.
Mängud kujunesid väga põnevateks ja tasavägisteks.Kadrina spordihoones polegi nii tasavägiste heitlustega ja kõva tasemega võistlust olnud.Esi neljakümne seast reitingust oli kohal 6 mängijat ja paljud veel ,kes mahuvad 100 parema sekka. Tulemused: Mehed:1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Kristo Kauküla LTK Pinx 3.Anatoli Lans LTK Maardu Parim naismängija: Krete-Ly Salumäe Kadrina Parim veteran 40+:Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim veteran 50+:Johannes Kant LTK Kalev Juuniorid:1.Georg Kokk Tapa 2.Siim Arak Kadrina 3.Mihkel Arak Kadrina Reiting 100+ Mihkel Niinemets Väike-Maarja Reiting 200+ Renno Rehtla LTK Sakal Reiting 300+ Lampe Andres Tallinn Reiting 400+ Tarmo Treimann LTK Viru-Nigula Täname ka toetajaid: Tabletennis11.com,Pinksikeskus ,POMEMET,Ruuto Katused OÜ,Avo Ruuto |
13.02.2016 Lääne-Virumaa mv kadrinasLaupäeval ,13.02.2016,toimusid Lääne-Virumaa MV täiskasvanutele Kadrinas.Kohale oli tulnud meeldiv hulk lauatennisesõpru,et selgitada välja 2016 aasta maakonna parimad.Kokku oli 34 osalejat.
Meesüksikmäng: 1.Kristo Kauküla Rakvere 2. Pekka Laidinen Viru-Nigula 3.Mikhail Vasiletc Tapa Naisüksikmäng:1.Adelina Zulfukarova Rakvere 2.Laura Nurga Rakvere 3.Ülle Vilba Võsu Veteranid 40+: 1.Aleksei Kizilov Tapa 2.Janno Malm Viru-Nigula 3.Riho Lööper Tapa Veteranid 50+: 1.Maidu Pajusaar Sõmeru 2.Kunnar Vahtras Võsu 3.Allar Raudla Võsu Meespaar: 1.Pekka Laidinen -Tarmo Treimann Viru-Nigula/Viru-Nigula 2.Mikhail Vasiletc - Georg Kokk Tapa/Tapa 3.Kristjan Saluvee - Janek Seidelberg Sõmeru/Sõmeru Naispaar:1.Adelina Zulfukarova - Anita Kostap Rakvere/Rakvere 2.Laura Nurga - Raili Nurga Rakvere/Rakvere 3.Helga Vasemägi - Reet Relvik Kadrina/Kadrina Segapaar:1.Pekka Laidinen - Ülle Vilba Viru-Nigula/Võsu 2.Kristo Kauküla - Adelina Zulfukarova Rakvere/Rakvere 3.Maidu Pajusaar - Helga Vasemägi Sõmeru/Kadrina Rakvere 9 medalit,Viru-Nigula 5 medalit,Tapa 5 medalit,Võsu 4 medalit,Sõmeru 4 medalit,Kadrina 3 medalit. Noorte maakonna parimate selgitamine toimub 12 märts Viru-Nigulas |
XI viru-nigula karikasarja IV etapi tulemused 17.01.2016Selle aasta esimene etapp ehk Viru-Nigula XI karikasarja IV etapp algas Johannese mälestuseks minutilise leinaseisakuga.
Tänane pingerida: 1.Artjom Putškov LTK Maardu 2.Sergei Danilov LTK Maardu 3.Mikhail Vasiletc Tapa 4.Reelica Hanson SK Aseri Parim naismängija 5.Kulno Lehismets Toila Parim veteran 6.Nikita Konsa SK Aseri Parim juunior 7.Anna Romanenko LTK Jõhvi Parim naismängija II 8.Sergei Provodin LTK Maardu 9.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Parim reiting 200+ 10.Aleksander Serov Jõhvi Parim veteran II 11.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim veteran III 12.Eduard Kapralov Tapa 13.Allar Raudla LTK Võsu Parim reiting 300+ 14.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Parim reiting 400+ 15.Tarmo Treimann LTK Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 16.Ljudmilla Gusseva Jõhvi Parim naismängija III 17.Jaanus Lokotar LTK Kadrina 18.Juris Kalninš LTK Kadrina Parim reiting 100+ 19.Kunnar Vahtras LTK Võsu 20.Martin Penek SK Aseri Parim juunior II 21.Ervins Veitsurs Viru-Nigula VIRU-NIGULA XI KARIKASARJA III ETAPP 15.11.2015 TULEMUSED. |
Võsu IV karikasarja IV etapp 31.01.201631.01.2016 toimus Võsu IV lauatennisekarikasarja IV etapp - paarismängud.LTK Viru-Nigulast mängisid Endel Kakko koos Martin Penekuga (SK Aseri) saavutades 12 paari seas 10 koha.Pekka Laidinen koos Reelica Hansoniga (SK Aseri) I koha.Tänane paarismänguturniir oli küllaltki esinduslik.Kohal oli LTK Maardu koorekiht.Teise koha said Artjom Putškov-Jevgeni Buzak mõlemad LTK Maardu,III koht Aleksei Nikonorov-Andres Lofitski mõlemad samuti LTK Maardu.IV koht läks ka Maardusse Anatoli Lans-Maksim Sharofost.Finaal lõppes tulemusega 3-2 (otsustav sett 11-8) Laidineni-Hansoni kasuks Putškovi-Buzaki üle.
|
Viru-Nigula XI karikasarja III etapi paremusjärjestus,kokku osales 28 mängijat:
1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Dmitri Jastrebov Narva 3.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 4.Maksim Sharofost LTK Maardu 5.Anatoli Lans LTK Maardu 6.Juris Kalninš LTK Kadrina Parim veteran 7.Anna Romanenko LTK Jõhvi Parim naismängija 8.Jaanus Lokotar LTK Kadrina Parim reiting 100+ 9.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina 10.TiiT Õun Lauatennisekeskus Parim veteran II 11.Enno Konsa Parim LTK Jõhvi veteran III 12.Allar Raudla LTK Võsu Parim reiting 300+ 13.Janno Malm Parim LTK Viru-Nigula 14.Kunnar Vahtras Parim reiting 200+ 15.Aarne Ruuto LTK Kadrina 16.Tarmo Treimann Parim Viru-Nigula valla mängija 17.Kalle Lehismets Toila 18.Kulno Lehismets Toila 19.Avo Seidelberg LTK Võsu 20.Ljudmilla Gusseva LTK Jõhvi Parim naismängija II 21.Aleksander Studenikin Jõhvi 22.Siim Arak KS Spordiklubi Parim juunior 23.Carl Henrig Järvepere LTK Viru-Nigula Parim juunior II 24.Kairi Manninen KS Spordiklubi Parim naismängija III 25.Aleksander Sokirjanski Tallinn Parim reiting 400+ 26.Timur Martšenko Tallinn 27.Margus Jõelaid Tallinn 28.Andris Tauer LTK Viru-Nigula Parim juunior III Järgmine etapp juba uuel aastal 17 jaanuar 2016! |
Viru-nigula XI karikasarja ii etapp 18.10.2015 tulemused.Viru-Nigula XI karikasarja II etapi tulemused.Paljude võistluste kokkulangevusega oli seekord osalejaid 21.Etapi paremusjärjestus:
1.Pekka Laidinen Viru-Nigula 2.Mikhail Vasiletc Tapa 3.Janno Malm Rakvere 4.Juris Kalninš Aseri Parim veteran 5.Jaanus Lokotar Kadrina Parim reiting 100+ 6.Anna Romanenko Jõhvi Parim naismängija 7.Kunnar Vahtras Kuusalu Parim veteran II 8.Kulno Lehismets Toila Parim veteran III 9.Kalle Lehismets Toila Parim reiting 200+ 10.Deniss Sedelnikov Rakvere 11.Enno Konsa Jõhvi 12.Aleksander Studenikin Jõhvi Parim reiting 300+ 13.Aarn Ruuto Kadrina 14.Allar Raudla Võsu 15.Tõnis Sang Võsu 16.Tarmo Treimann Viru-Nigula Parim LTK Viru-Nigula mängija 17.Mihkel Niinemets Väike-Maarja 18.Tiit Õun Tallinn 19.Endel Kakko Parim reiting 400+ 20.Ljudmilla Gusseva Jõhvi Parim naismängija II 21.Carl Henrig Järvepere Viru-Nigula Järgmine III etapp juba 15 november algusega kell 11.00! |
Kadrina III karikasarja I etapp 11.10.2015
|
Võsu IV karikasarja I etapp27.09.2015
|
LTK Viru-Nigulast olid esindatud Pekka Laidinen,Endel Kakko,Janno Malm ning andris Tauer.Klubile tuli sellelt etapilt üks medal.Nimelt Janno Malm oli veteranidest 40+ parim,üldtabelis 6 koht. 4.koha sai Pekka Laidinen ,30 oli Endel Kakko ning Andris Tauer oli 32 koht.Kokku oli 36 võistlejat.
|
LTK Viru-Nigula esindasid seekord Andris Tauer,Carl Henrig Järvepere ja Pekka Laidinen.Finaalis pidi Pekka leppima korraliku edasi mineku teinud Reelica Hansoni paremusega - tulemuseks II koht.
|
Uus hooaeg on käima läinud!
Koostöös LTK VIru-Nigula ja KS spordiklubi,korraldasid II ülevabariikliku lauatenniselaagri Kadrinas 10.08.2015-14.08.2015.Laagris osales 20 inimest.
Peale laagrit toimus 15.08 võistlus Kadrina Open 2015. 15.08.2015 toimus Kadrina Open 2015 lauatennises.Kohale oli tulnud 36 võistlejat Eesti erinevatest paikadest. Meeldivaks oli see,et palju oli noori mängijaid nii poiss- kui ka tütarlapsi.Võistlustel sai hakkama ühe suurima üllatusega Oskar Pukk,kes alistas veerandfinaalis Kristjan Saluveed 3-1.Poolfinaalid olid P.Laidinen O.Pukk ning teine poolfinaal A.Nikonorov-R.Hanson.Mõlemad poolfinaalid jäid seekord 3-0 vanemate mängijate kasuks.Finaali võitis Nikonorov 3-0.3 koha mängus oli R.Hanson parem J.Kuusest 3-1. Olgu siinkohal ära märgitud tänased auhinnasaajad: Üldtabel: 1.Aleksei Nikonorov Maardu 2.Pekka Laidinen Viru-Nigula 3. Reelica Hanson Aseri Parim naismängija: Anita Lissovenko Maardu Parim veteran: 40+ - Jaanus Lokotar Kadrina 50+ - Tiit Õun Tallinn 60+ - Ärni Müür Tallinn Noored 2000-2001: 1.Nikita Konsa Aseri 2.Aleksandra Kuprikova Maardu 3.Julia Beljajeva Aseri 2002-2003: 1.Oskar Pukk Tartu 2. Sofia Geroiskaja Maardu 3.Alina Jagnenkova Maardu 2004-2005: 1.Kristina Andrejeva Aseri 2.Andris Tauer Viru-Nigula 3.Raili Nurga Rakvere 2006 ja nooremad:1.Markkos Pukk Tartu 2.Riko Kruus Rakvere 3.Enar Kruus Rakvere Terve pingerida: 1.A.Nikonorov Maardu 2.Pekka Laidinen Viru-Nigula 3.R.Hanson Aseri 4.J.Kuusk Tallinn 5.O.Pukk Tartu 6.N.Konsa Aseri 7.A.Lissovenko Maardu 8.J.Lokotar Kadrina 9.Al.Kuprikova Maardu 10.S.Geroiskaja Maardu 11.R.Jermakov Maardu 12.K.Saluvee Kadrina 13.K.Andrejeva Aseri 14.M.Penek Aseri. 15.Ä.Müür Tallinn 16.A.Jagnenkova Maardu 17.T.Õun Tallinn 18.N.Berija Aseri 19.K.Sagor Keila 20.M.Pukk Tartu 21.C H. Järvepere Viru-Nigula 22.K-L.Salumäe Kadrina 23.A.Tauer Viru-Nigula 24.M.Martin Tallinn 25.R.Nurga Rakvere 26.I.Mosolov Maardu 27.K.Vangonen Rakvere 28.S.Hanson Aseri 29.J.Beljajeva Aseri 30.J.Mäekivi Viru-Nigula 31.R.Kruus Rakvere 32.M.Salumäe Kadrina 33.E.Kruus Rakvere 34.A.Altermann Rakvere 35.G.Tauer Viru-Nigula 36.Al.Sagor Keila Tänud osalejatele!Püüame kindlasti jätkata ka järgmisel aastal nii Kadrina lauatenniselaagriga kui ka Kadrina Open turniiriga. |
XI Viru-Nigula lauatennise karikasari on käima lükatud 20.09.2015!XI karikasarja I etapp peetud.Väga ilusat ning edukat mängu näitasid Aseri SK noormängijad.Eriti positiivse üllatuse tegi Nadarian Berija,kes oma tasase mänguga jõudis välja kuni kolmanda koha mänguni,alistades nii mõndagi eelmiste aastate medalikonkurentsis olnud mängijaid.Olgu siinkohal välja toodud tänane pingerida:
1.Pekka Laidinen Viru-Nigula 2.Mikhail Vasiletc Tapa 3.Juris Kalninš Aseri 4.Nadarian Berija Aseri Parim juunior 5.Kristina Andrejeva Aseri Parim naismängija 6.Jaanus Lokotar Kadrina Parim reiting 100+ 7.Martin Penek Aseri II juunior 8.Kulno Lehismets Toila Parim veteran 9.Anna Romanenko Jõhvi II naine 10.Aleksander Serov Jõhvi II veteran 11.Kunnar Vahtras Kuusalu III veteran 12.Enno Konsa Jõhvi Parim reiting 200+ 13.Aarne Ruuto Kadrina 14.Koit Uustalu Tallinn Parim reiting 300+ 15.Ärni Müür Tallinn 16.Kristjan Kärner Tartu Parim reiting 400+ 17.Allar Raudla Võsu 18.Tõnis Sang Võsu 19.Lemmit Toomra Jõhvi 20.Ljudmilla Gusseva Jõhvi III naine 21.Karine Uustalu Tallinn III juunior 22.Endel Kakko Kunda Parim LTK Viru-Nigula mängija 23.Siim Arak Kadrina 24.Johannes Ruuto Kadrina 25.Julia Beljajeva Aseri 26.Kairi Manninen Kadrina Aeg teha kokkuvõtted hooajast 2014/2015!Lühike kokkuvõte meie klubi tegemistest hooajal 2014/2015.
Klubi oli esindatud Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel II liigas,kuhu jäime ka püsima. Uuest, 2015/2016. hooajast on plaan lisada teine,Viru-Nigula noortest-täiskasvanutest koosnev võistkond IV liigasse. Aasta jooksul oleme noortega saavutanud korralikke tulemusi, osaledes noorte meistrivõistlustel, mille tulemusena pääsesime ühe mängijaga Eesti noorte TOP-8le. Hooajal 2014/2015 jagasime oma võistluste kaudu auhindu/medaleid/karikaid järgmiselt: 1. Viru-Nigula X karikasari – 7 etappi 156 auhinda/medalit/karikat 2. LTK Viru-Nigula I Open ehk sünnipäevaturniir – 23 auhinda/medalit 3. Lääne-Virumaa MV – 56 medalit (läbi ajaloo pole nii palju Lääne-Virumaa MV-l medaleid välja jagatud) 4. Viru-Nigula meistrivõistlus – 18 medalit/karikat 5.Ülemaailmne lauatennisepäev koos A.Smirnoviga - 25 medalit Kõike seda olema saanud teha eelkõige tänu toetajatele ja klubi aktivistidele. Kui Teil on võimalusi toetada LTK Viru-Nigula ettevõtmisi, siis oleksime koostööst väga huvitatud. Omalt poolt saame pakkuda reklaami meie kodulehel http://virunigulaltk.weebly.com/ ning võistlusväljakul. Meie tegemisi kajastab nii Virumaa Teataja kui ka Eesti Lauatenniseliidu koduleht lauatennis.ee. Palju infot liigub Facebooki grupis Viru-Nigula lauatennis. Igasugune toetus on teretulnud. |
Klubi hetke kõrgeim tulemus 17.05.2015!
Oma esimese etteaste nooremate minikadettide (sünd.2004 jne) TOP-8 turniiril tegi 17.05 LTK Viru-Nigula noormängija Andris Tauer saavutades ühe võiduga tubli 7 koha!Kohal olid antud hetke Eesti parimad mängijad,loodame,et nii mõnigi klubi noor saab innustust,et pääseda sellisele turniirile ka tulevikus mängima.See on üks aasta raskemaid võistlusi,kuna kõik mängivad kõigiga läbi ja kohal on ainult parimad!
http://lauatennis.ee/web/node/1011
http://lauatennis.ee/web/node/1011
Klubi aastase tegutsemise järel on kõrge tunnustuse/kutse välja teeninud klubi mängija Andris Tauer!
Nimelt sai Andris Tauer kutse 17.05.2015 toimuvale Eesti noorte Top-8 turniirile 2004 ja noortematele ehk nooremad minikadetid.Võib arvata,et tänu edukale Eesti meistrivõistlustele jaanuaris 2003 sünd. ja noorematele sai Andris oma vanustes selle kutse.Noorele klubile on see nagu Jackpot olenemata kohast,mis siis peale võistlust jääb.Võistlus on keeruline seetõttu,et tuleb mängida kõikide vastastega,kes on selle koha välja teeninud - 7 tõsist mängu.Top-8 valik tehakse eelkõige 4 parimat viimase Eesti meistrivõistluse järgi(Andris sai seal 16 koha,kuid enamus mängijaid eespool olid sünd 2003 aastal) ,3 mängijat reitingu alusel ning üks mängija Eesti koondise peatreeneri arvamusel/kutsel.
I LTK Viru-Nigula sünnipäevaturniir peetud!Viru-Nigula LTK I sünnipäevaturniir oli vägev!
Hommikul alanud noorteturniiril olid auhinnasaajate seas järgmised mängijad: Poistest: Nikita Konsa SK Aseri,Martin Penek SK Aseri,Carl Henrig Järvepere LTK Viru-Nigula,Janari Mäekivi LTK Viru-Nigula,Andris Tauer LTK Viru-Nigula,Mairon Nukk LTK Viru-Nigula,Olger Tauer LTK Viru-Nigula,Gregor Tauer LTK Viru-Nigula. Tüdrukud: Kristina Andrejeva SK Aseri,Adelin Zulfukarova LTK Pinx,Raili Nurga LTK Pinx,Julia Beljajeva SK Aseri 12.30 algas põhiturniir,kus osales 17 mängijat,päev venis piisavalt pikaks,sest vastased olid võrdsed. Olgu siis välja toodud üldtabeli järjekord: 1.Kristo Kauküla LTK Pinx 2.Anatoli Lans LTK Maardu 3.Pekka Laidinen LTK Viru-Nigula 4.Reelica Hanson SK Aseri 5.Janno Malm LTK Viru-Nigula 6.Nikita Konsa SK Aseri 7.Jaanus Lokotar LTK Kadrina 8.Martin Penek SK Aseri 9Kristina Andrejeva SK Aseri 10.Adelina Zulfukarova LTK Pinx 11.Jusof Muhhamedžanov 12.Grigori Maltizov LTK Maardu 13.Endel Kakko LTK Viru-Nigula 14.Tiit Järve LTK Viru-Nigula 15.Ain Tiivas LTK Viru-Nigula 16.Raili Nurga LTK Pinx 17.Julia Beljajeva SK Aseri Meie klubi uued toimetamised Viru-Nigulas algavad juba 20 september kui saab avalöögi XI Viru-Nigula karikasari! |
Viru-Nigula X karikasari lõppenud 19.04.2015.Viru-Nigula X karikasari edukalt läbi.Viimasel VII 19.04 etapil osales 27 võistlejat.Kokku aga osales terve aasta vältel 82 erinevat mängijat.
Olgu ära toodud etapi parimad. Üldtabel:1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Anna Romanenko LTK Jõhvi Veteranid:1.Johannes Kant LTK Kalev 2.Ärni Müür 3.Enno Konsa LTK Jõhvi Naised:1.Kristina Andrejeva SK Aseri 2.Ülle Vilba LTK Võsu 3.Ljudmilla Gusseva Kohtla-Järve Parimad Viru-Nigula noored:1.Carl Henrig Järvepere 2.Andris Tauer 3.Janari Mäekivi Parim noor:Nikita Konsa SK Aseri Parim Vasta Kooli õpilane:Gregor Tauer Parim Viru-Nigula valla mängija:Erkki Ehand Reiting 300+:1.Tiit Õun Lauatennisekeskus 2.Siim Arak KS SK 3.Erkki Ehand LTK Sakala Reiting 400+:1.Aleksander Studenikin Jõhvi 2.Endel Kakko LTK Viru-Nigula 3.Kristjan Kärner Tartu Kokkuvõtte parimad. Üldarvestus: 1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Johannes Kant 3.Anna Romanenko Parim naismängija:Ülle Vilba LTK Võsu Parim veteran:Juris Kalninš LTK Sakala Parim Viru-Nigula mängija: Carl Henrig Järvepere Parim noor: Johannes Ruuto LTK Kadrina Parim Viru-Nigula noor: Andris Tauer Parim Vasta kooli õpilane:Janari Mäekivi Parim LTK Viru-Nigula mängija:Endel Kakko Uus XI sari saab alguse juba 20 september 2015.Viimane võistlus aga sellel hooajal on juba 26 aprill,kus korraldame LTK Viru-Nigula sünnipäevaturniiri. Küsi info - Pekka Laidinen 5272757 või [email protected]! |
12.04 toimus II LTK Kadrina lauatennise karikasarja VI viimane etapp.Meie klubi mängijatest olid kokkuvõttes noormeestes kuni 18a. II koht Carl Henrig Järvepere ning III koht Andris Tauer. Palju õnne!
Viru-Nigula valla III meistrivõistlused lauatennises 05.04.2015 tulemused. |
21.03.2015 Kadrinas 1997 sünd ja noortemate võistkondlik MV lauatennises! |
05.04.2015 III Viru-Nigula valla meistrivõistlus lauatennises.Kokku osales 14 võistlejat.
Tulemused: Üldjärjestus 1.Tarmo Treimann 2.Ain Tiivas 3.Carl Henrig Järvepere 4.Magnus Hain 5.Endel Kakko 6.Tiit Järve 7.Avo Karlis Laineste 8.Andris Tauer 9.Jan-Erik Luik 10.Joonas Hain 11.Mairon Nukk 12.Janari Mäekivi 13.Ülar-Eero Nõlv 14.Olger Tauer Veteranid 50+:1.Ain Tiivas 2. Endel Kakko 3.Tiit Järve Noored 1997-2002:1.Avo Karlis Laineste 2.Jan-Erik Luik 3.Ülar-Eero Nõlv Noored 2003 jne:1.Carl Henrig Järvepere 2.Andris Tauer 3.Mairon Nukk 4.Janari Mäekivi 5.Olger Tauer Igamehe paarismäng: 1.Joonas Hain-Endel Kakko 2.Andris Tauer - Avo Karlis Laineste 3.Olger Tauer-Tarmo Treimann 4.Tiit Järve-Jan-Erik Luik 5-7. Carl Henrig Järvepere-Janari Mäekivi,Ain Tiivas-Ülar-Eero Nõlv, Magnus Hain-Mairon Nukk |
Täna,21.03,toimusid Kadrinas noorte 1997 sünd. ja noorematele Lääne-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises.
Poistest saavutas I koha Viru-Nigula I võistkond koosseisus Martin Penek ning Carl Henrig Järvepere. II koha saavutas Kadrina võistkond,kus mängisid Siim Arak ja Mart Põder. Edukalt mängis ka meie Viru-Nigula II võistkond koosseisus Andris Tauer ja Janari Mäekivi,kes teise koha kohtumises kaotasid Kadrina võistkonnale 2-3,kus otsustavaks võib pidada paarismängu. Seal jäime alla 1-3 settides. Kadrina vastu suutis kaks punkti võitudega 3-2 tuua Andris Tauer, võites nii Siim Arakut kui ka Mart Põtra.Kokkuvõttes tubli 3 koht! Tüdrukutest saavutas esikoha Rakvere I võistkond -Delia Lukk ning Adelina Zulfukarova.II koht kuulus Rakvere II võistkonnale - Raili Nurga ,Anita Kostap.III koha sai korraldaja klubi mängijad ehk siis Kadrina I võistkond -Krete-Ly Salumäe koos Kairi Mannineniga. Treenerite kiirel koosolekul otsustati lastele läbi viia nö kiirturniir. Mängiti miinussüsteemiga ainult üks sett, kaotajad langesid välja - paigutus toimus Eesti reitingusüsteemi alusel. Edukalt mängisid Viru-Nigula poisid,kus esikoha sai Martin Penek ning väärtusliku kolmanda koha sai Carl Henrig Järvepere. Kusjuures poolfinaalis juhtis Carl 10-8 selle aasta valitsevat minikadettide Eesti meistrit tütarlastes Adelina Zulfukarovat, kuid tuli alla jääda 13-15.Kolmanda koha mängus aga oli Carl parem Delia Lukk´ist 11-9,kellel ka on mitmeid medaleid Eesti noorte meistrivõistlustelt tütarlaste arvestuses. Kaheksa parema hulka jõudis ka Andris Tauer. |
15.03.2015 sai peetud Viru-Nigula X karikasarja VI etapp - auhinnatud mängijad. |
Viru-Nigula X karikasarja V etapp -Paarismängud 15.02.2015 |
Viru-Nigula X karikasarja eelviimane ehk VI etapp peetud.
Vaatamata ahvatlevale kevadilmale oli saalis kohal 29 mängijat. Üle pika aja oli kohal Kristo Kauküla,kuna Aleksei Nikonorov osales täna mujal võistlustel,võttiski Kristo võimalust kasutades I koha endale! Tänased auhinnatud mängijad. Üldtabel:1.Kristo Kauküla Rakvere 2.Reelica Hanson SK Aseri 3.Sergei Norin Venemaa Veteranid: 1.Johannes Kant LTK Kalev 2.Sergei Ivanov Jõhvi 3.Jurish Kalninš LTK Sakala Naised : 1.Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 2.Kristina Andrejeva SK Aseri 3.Ljudmilla Gusseva Kohtla - Järve Parim noor: Nikita Konsa SK Aseri Parim Viru-Nigula mängija: Carl Henrig Järvepere Parim Viru-Nigula noor : Andris Tauer Parim Vasta kooli õpilane: Martin Penek Reiting 200+: 1.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 2.Kunnar Vahtras LTK Võsu 3.Deniss Sedelnikov LTK Kadrina Reiting 300+: 1. Janis Galkan Rakvere Pinx 2.Siim Arak KS Spordiklubi 3.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Reiting 400+: 1.Tiit Õun Lauatennisekekus 2.Aleksander Studenikin Jõhvi 3.Johannes Ruuto LTK Kadrina Loosiauhind läks Aleksander Serovile Jõhvi. Järgmine ning viimane etapp juba 19. aprillil,kus parim meessoost mängija ja naismängija kokkuvõttes saavad kätte välja võideldud mootorvoodid ;) Samas kõikidele eriklassi parimatele kokkuvõttes on ilusad suured "kuldsed" karikad!Kohtume juba 19 aprill Viru-Nigula spordihoones! |
Tulemused Viru-Nigula X karikasarja V etapilt 15.02 - PAARISMÄNGUD:
Üllatuseks võib pidada poolfinaali,kus Aleksei Nikonorov/Sergei Provodin pidid tunnistama Kristjan Kant´i /Liisi Koidu paremust.Hea on tõdeda,et esindatud oli 12 erinevat klubi üle Eesti!!! 1.Artjom Putškov-Sergei Danilov LTK Maardu/LTK Maardu 2.Liisi Koit - Kristjan Kant Pärnu-Jaagupi LTK/LTK Kalev 3.Aleksei Nikonorov - Sergei Provodin LTK Maardu/LTK Maardu 4.Pekka Laidinen - Juris Kalninš LTK Viru-Nigula/LTK Sakala 5.Erik Lindmäe - Andres Puusepp LTK Pingpong/Lauatennisekeskus 6.Anatoli Lans - Anna Romanenko LTK Maardu/LTK Jõhvi 11 7.Johannes Kant - Andres Uusjärv LTK Kalev/Keila Pinksiproff 8.Jaanus Lokotar - Johannes Ruuto LTK Kadrina/LTK Kadrina 9.Helen Galkan -Janis Galkan LTK Pinx/LTK Pinx 10.Kunnar Vahtras - Ülle Vilba LTK Võsu/LTK Võsu 11.Endel Kakko - Tiit Järve LTK Viru-Nigula/LTK Viru-Nigula 12.Mairon Nukk - Ain Tiivas LTK Viru-Nigula/LTK Viru-Nigula 13.Andris Tauer - Carl Henrig Järvepere LTK Viru-Nigula/LTK Viru-Nigula 14.Olger Tauer - Janari Mäekivi LTK Viru-Nigula/LTK Viru-Nigula |
14.02.2015 toimusid LTK Viru-Nigula eestvedamisel Lääne-Virumaa individuaalsed meistrivõistlused Viru-Nigulas.Rakvere spordikooli treeneril libises võimalus saada kolmekordseks meistriks!
14.02.2015 toimusid Lääne-Virumaa MV lauatennises.Mitte kunagi varem pole välja jagatud nii palju medaleid lauatennises - 56. Eriti hea meel on selle üle,et noorteklassides osales kokku 29 noort.Kokku osales võistlejaid kokku eriklassides 65,mis on väga hea näitaja! Kolmekordseks meistriks oli võimalus tulla Rakvere spordikooli treeneril Kristo Kaukülal.Kahjuks tuli kuldmedal loovutada meespaarismängus Viru-Nigula lauatennise treeneri Pekka Laidineni ning Johannes Ruutole.Kristo paariliseks oli Aarne Ruuto. Tookski välja auhinnatud mängijad eriklassides. Noormehed: 1997-1999: 1.Johannes Ruuto Kadrina 2.Sander Sambla Viru-Nigula 3.Jan-Erik Luik Viru-Nigula 2000-2001: 1.Martin Penek Viru-Nigula 2.Mart Põder Kadrina 3.Janari Mäekivi Viru-Nigula 2002-2003: 1.Carl Henrig Järvepere Viru-Nigula 2.Siim Arak Kadrina 3.Kristjan Sammal Kivisild Rakvere 2004-2005: 1.Andris Tauer Viru-Nigula 2.Mairon Nukk Viru-Nigula 3.Olger Tauer Viru-Nigula 2007 ja nooremad poisid: 1.Gregor Tauer Viru-Nigula 2.Enar Kruus Rakvere 3.Rico Kruus Rakvere 2007 tüdrukud: 1.Adele Altermann Rakvere Veteranid: 45+: 1.Riho Lööper Tapa 2.Jaanus Lokotar Kadrina 3.Aarne Ruuto Kadrina 55+: 1.Kunnar Vahtras Võsu 2.Ain Tiivas Viru-Nigula 60+: 1.Tiit Järve Viru-Nigula 2.Endel Kakko Viru-Nigula 3.Ervins Veitsurs Viru-Nigula Tüdrukud 1997-2002: 1.Adelina Zulfukarova Rakvere 2.Meri-Ly Salumäe Kadrina 3.Renate Johanson Viru-Nigula 2003-2004: 1.Kärtlin Vangonen Rakvere 2.Krete-Ly Salumäe Kadrina 3.Ester Allaberg Kadrina 2005-2006: 1.Raili Nurga Rakvere 2.Anita Kostap Rakvere 3.Kairi Manninen Kadrina Naised 1.Laura Nurga Rakvere 2.Helga Vasemägi Kadrina 3.Adelina Zulfukarova Rakvere Mehed 1.Kristo Kauküla Rakvere 2.Pekka Laidinen Viru-Nigula 3.Jevgeni Kuzmin Rakvere Naispaar 1.Helen Galkan - Adelina Zulfukarova Rakvere 2.Laura Nurga - Raili Nurga Rakvere 3.Kärtlin Vangonen - Anita Kostap Rakvere Segapaar 1.Kristo Kauküla - Adelina Zulfukarova Rakvere 2.Helen Galkan - Janis Galkan Rakvere 3.Pekka Laidinen - Anita Kostap Viru-Nigula/Rakvere Meespaar 1.Pekka Laidinen - Johannes Ruut Viru-Nigula/Kadrina 2.Kristo Kauküla - Aarne Ruuto Rakvere/Kadrina 3.Mihkel Niinemets - Martin Penek Väike-Maarja/Viru-Nigula 56 medalit jagunesid järgmiselt Kadrina 12 medalit Viru-Nigula 18 medalit Rakvere 24 medalit Võsu 1 medal Väike-Maarja 1 medal Peakohtunik Pekka Laidinen Viru-Nigula 14.02.2015 |
Kadrina II karikasarja V etapp 08.02.2015Täna,08.02,osalesid LTK Viru-Nigula noored Kadrinas II karikasarja V etapil lauatennises.Noortest sai hõbemedali Carl Henrig Järvepere,4. koht oli Andris Tauer,5. koht Olger Tauer,6.koht Mairon Nukk ning 7. koht.Janari Mäekivi!
Veteranidest 40+ saavutas meie klubi mängija Janno Malm 1 koha! 31.01.2015 Eesti MV nii veteranidele kui kadettidele.Meie klubi mängijatest olid võistlustules kaks sportlast.Veteranidest osales Endel Kakko Tallinnas 65 aastaste vanuseklassis ning saavutas 16. koha.Aseris toimunud kadettide MV-lt võttis osa Reimo Luhaste,kelle esimene suurvõistlus lõppes 38 kohaga.
25.01.2015 toimusid Rakveres Eesti meistrivõistlused 2003a. ja noorematele!Ltk Viru-Nigulast olid esindatud Carl Henrig Järvepere ning Andris Tauer. 35 osaleja seas saavutas Carl kõrge 11 koha ning Andris tubli 16 koht!See oli esimene suurvõistlus meie klubi noortele.
18.01.2015 toimus Viru-Nigula X karikasarja IV etapp.18.01.2015 toimus siis Viru-Nigula X karikasarja IV etapp.Seekord oli kohal 26 võistlejat.Olgu siinkohal ära toodud auhinnatud mängijad:
Üldtabel - 1.Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2.Anatoli Lans LTK Maardu 3.Reelica Hanson SK Aseri Naised - 1.Anna Romanenko LTK Jõhvi 112.Ülle Vilba LTK Võsu 3. Helga Vasemägi LTK Kadrina Veteranid - 1.Dmitri Jastrebov LTK Narova 2.Juris Kalninš LTK Sakala 3.Enno Konsa LTK Jõhvi 11 Reiting 400+ - 1.Tiit Õun Lauatennisekeskus 2.Johannes Ruuto LTK Kadrina 3.Endel Kakko LTK Viru-Nigula Reiting 300+ - 1. Aarne Ruuto LTK Kadrina Reiting 200+ - 1.Kunnar Vahtras LTK Võsu Parim noormees -18a. - Martin Penek SK Aseri Parim Viru-Nigula mängija - Carl Henrig Järvepere Parimad Viru-Nigula noored - 1.Reimo Luhaste 2.Andris Tauer 3.Janari Mäekivi Parim Vasta kooli õpilane - Gregor Tauer Üllatusauhind - ÜLLE VILBA! Järgmine etapp juba 15 veebruar,kus on ainult paarismängu etapp.Mängivad koos nii nais-,mees- kui segapaarid.Hea võimalus enne Eesti meistrivõistlusi tulla paaridel proovima kokkumängu!!!Nii mõnigi medalit nõudlev paar Eesti meistrivõistlustel on kohale tulemas. Uue aasta (2015) esimeseks võistluseks oli Kadrina II karikasarja IV etapp!
Meie klubi esindasid seal noormängijad Reimo Luhaste (42 koht),Carl Henrig Järvepere (43 koht),Andris Tauer (47koht),Olger Tauer (48 koht) ja Janari Mäekivi (50 koht).Kokku osales Kadrina sarjas ja ka Lääne-Virumaal toimuvate sarjade rekordiline arv 52 osalejat!
20.12.2014 Jüris toimunud laste Jõuluturniiril lauatennises olid esindatud ka LTK Viru-Nigula noored.
Klubi noored olid väga tublid ning edukad saavutades 3 esikohta 1 teine ning 4 ja 5 koht.Olgu siis ära mainitud,kes mis koha sai: 2002 ja nooremad 1. koht Carl Henrig Järvepere. 2004 ja nooremad II koht Andris Tauer. 2006 ja nooremad I koht Olger Tauer. 2006 algajad I koht Gregor Tauer. 2002 jne 5 koht Janari Mäekivi,2006 jne 4 koht Rasmus Küttim Täiskasvanute turniiril,mis algas peale lõunat,saavutas I koha Janno Malm klassis reiting 100+. Kadrina ja Võsu karikasari
Kadrina LTK II karikasarja I etapil 05.10.2014 osales 6 meie klubi mängijat (34 osalejat).
8. koha saavutas Janno Malm, tubli koha sai Carl Henrig Järvepere, nimelt 19. koht (noorte 2. koht). Reimo Luhaste oli 23., Andris Tauer 26., Olger Tauer 30. ning Janari Mäekivi 32. |
Viru-Nigula karikasari
Viru-Nigula X karikasarja III etapp peetud 16.11.2014
Viru-Nigula X karikasarja III etapp on edukalt jälle möödas. Sari hakkab võtma rahvusvahelise võistluse ilmet. Venemaalt tulnud mängijad olid väga rahul korraldusega ja võistluse endaga, võttes kaasa järgmiste etappide toimumisajad viisakalt küsides "kas me võime veel tulla ja rohkem mängijaid kaasa võtta?". :)
Täna osales jälle arvestatav hulk mängijaid - 36 -, vaatamata lauatennisemöllule, mis Haapsalus sel nädalavahetusel toimub!Kusjuures uusi mängijaid, kes meieni sel aastal pole jõudnud, oli 11.
Tänased auhinnasaajad:
Üldtabel: 1. Aleksei Nikonorov (LTK Maardu) 2. Johannes Kant (LTK Kalev) 3. Sergei Norin (Venemaa)
Naised: 1. Anna Romanenko (LTK Jõhvi) 2. Ülle Vilba (LTK Võsu) 3. Kairi Manninen (KS SK Kadrina)
Veteranid: 1. Andres Puusep (Lauatennisekeskus) 2. Dmitri Jastrebov (Narova) 3. Nikolai Balev (LTK Mustvee)
Parim noor: Joosep Kuusk (Lauatennisekeskus)
Parim Viru-Nigula mängija: Carl Henrig Järvepere
Parimad Viru-Nigula noored: 1. Reimo Luhaste 2. Andris Tauer 3. Olger Tauer
Parim Vasta Kooli õpilane: Rasmus Küttim
Reiting 200+: 1. Deniss Sedelnikov (LTK Kadrina) 2. Ilja Opalko (LTK Riisipere) 3. Enno Konsa (LTK Jõhvi)
Reiting 300+: 1. Aleksander Serov (Jõhvi) 2. Aarne Ruuto (LTK Kadrina) 3. Aleksander Studenikin (Jõhvi)
Reiting 400+: 1. Johannes Ruuto (LTK Kadrina) 2. Endel Kakko (LTK Viru-Nigula) 3. Paul Žarodõšev (LTK Kalev)
Selleks aastaks on sari läbi, järgmine etapp juba uuel aastal jaanuari kolmandal pühapäeval! Ees on veel 4 etappi. Tundub, et Aleksei peale nii paljusid võistlusi, kus ta osaleb, saab aprillist lõõgastuma väga heal mootorvoodil. :) Küll aga naistel tundub pinget jaguvat lõpuni!
Viru-Nigula X karikasarja III etapp on edukalt jälle möödas. Sari hakkab võtma rahvusvahelise võistluse ilmet. Venemaalt tulnud mängijad olid väga rahul korraldusega ja võistluse endaga, võttes kaasa järgmiste etappide toimumisajad viisakalt küsides "kas me võime veel tulla ja rohkem mängijaid kaasa võtta?". :)
Täna osales jälle arvestatav hulk mängijaid - 36 -, vaatamata lauatennisemöllule, mis Haapsalus sel nädalavahetusel toimub!Kusjuures uusi mängijaid, kes meieni sel aastal pole jõudnud, oli 11.
Tänased auhinnasaajad:
Üldtabel: 1. Aleksei Nikonorov (LTK Maardu) 2. Johannes Kant (LTK Kalev) 3. Sergei Norin (Venemaa)
Naised: 1. Anna Romanenko (LTK Jõhvi) 2. Ülle Vilba (LTK Võsu) 3. Kairi Manninen (KS SK Kadrina)
Veteranid: 1. Andres Puusep (Lauatennisekeskus) 2. Dmitri Jastrebov (Narova) 3. Nikolai Balev (LTK Mustvee)
Parim noor: Joosep Kuusk (Lauatennisekeskus)
Parim Viru-Nigula mängija: Carl Henrig Järvepere
Parimad Viru-Nigula noored: 1. Reimo Luhaste 2. Andris Tauer 3. Olger Tauer
Parim Vasta Kooli õpilane: Rasmus Küttim
Reiting 200+: 1. Deniss Sedelnikov (LTK Kadrina) 2. Ilja Opalko (LTK Riisipere) 3. Enno Konsa (LTK Jõhvi)
Reiting 300+: 1. Aleksander Serov (Jõhvi) 2. Aarne Ruuto (LTK Kadrina) 3. Aleksander Studenikin (Jõhvi)
Reiting 400+: 1. Johannes Ruuto (LTK Kadrina) 2. Endel Kakko (LTK Viru-Nigula) 3. Paul Žarodõšev (LTK Kalev)
Selleks aastaks on sari läbi, järgmine etapp juba uuel aastal jaanuari kolmandal pühapäeval! Ees on veel 4 etappi. Tundub, et Aleksei peale nii paljusid võistlusi, kus ta osaleb, saab aprillist lõõgastuma väga heal mootorvoodil. :) Küll aga naistel tundub pinget jaguvat lõpuni!
Viru-Nigula X karikasarja II etapp 19.10.2014
Lauatennisemängijad on võrratud!
Peale pikka laupäevast Eesti võistkondlike MV avavooru tuli Viru-Nigulasse jälle korralik arv võistlejaid kohale. Nimelt 41. Medalid olid meil välja anda 24 erinevale mängijale - seega üle poole said auhinnad.
Teise etapi nagu esimesegi võitis Aleksei Nikonorov, kes esindab Maardu lauatenniseklubi. Finaalis oli ta üle klubikaaslasest Anatoli Lansist, kes poolfinaalis alistas eelmise etapi finalisti Kristjan Saluvee 3-2. Meie sarja võistlussüsteem on ainulaadne Eestis ning võib igal etapil tuua üllatusi. Seekord läksid kokku juba 1/16 finaalis Nikonorov-Kauküla. Võit läks tasavägises mängus Nikonorovile tulemusega 3-1. Kuna Kristo I etapil ei osalenud, siis ei saanud ta ka küllaltki head paigutust. Kuid sellele vaatamata mängis Kristo lõpuks miinusringist end 3. kohale.
Esmakorselt sarja ajaloos lisasime juurde kolm uut võistlusklassi: reiting 200+, 300+ ning 400+. See tähendab, et kes asetseb Eesti edetabelis 200, 300, 400 hulgas, siis neid autasustatakse eraldi.
Üldtabeli esikolmik: 1. Aleksei Nikonorov (Maardu) 2. Anatoli Lans (Maardu) 3. Kristo Kauküla (Rakvere)
Naised: 1. Anna Romanenko (Jõhvi) 2. Ülle Vilba (Kuusalu) 3. Ljudmilla Gusseva (Kohtla-Järve)
Veteranid: 1. Johannes Kant (Tallinn) 2. Juris Kalninš (Aseri) 3. Kalle Lehismets (Toila)
Parimad Viru-Nigula noored: 1. Carl Henrig Järvepere 2. Andris Tauer 3. Olger Tauer
Parim noor: Nikita Konsa (Aseri)
Parim Vasta Kooli õpilane: Reimo Luhaste
Parim Viru-Nigula mängija: Ervins Veitsurs
Reiting 200+: 1. Deniss Sedelnikov (Rakvere) 2. Kunnar Vahtras (Kuusalu) 3. Raivo Siispool (Rakvere)
Reiting 300+: 1. Aleksander Studenikin Jõhvi 2. Lemmit Toomra (Jõhvi) 3. Endel Kakko (Kunda)
Reiting 400+: 1. Grigori Maltizov Maardu 2. Johannes Ruuto (Kadrina) 3.T iit Õun (Tallinn)
Lauatennisemängijad on võrratud!
Peale pikka laupäevast Eesti võistkondlike MV avavooru tuli Viru-Nigulasse jälle korralik arv võistlejaid kohale. Nimelt 41. Medalid olid meil välja anda 24 erinevale mängijale - seega üle poole said auhinnad.
Teise etapi nagu esimesegi võitis Aleksei Nikonorov, kes esindab Maardu lauatenniseklubi. Finaalis oli ta üle klubikaaslasest Anatoli Lansist, kes poolfinaalis alistas eelmise etapi finalisti Kristjan Saluvee 3-2. Meie sarja võistlussüsteem on ainulaadne Eestis ning võib igal etapil tuua üllatusi. Seekord läksid kokku juba 1/16 finaalis Nikonorov-Kauküla. Võit läks tasavägises mängus Nikonorovile tulemusega 3-1. Kuna Kristo I etapil ei osalenud, siis ei saanud ta ka küllaltki head paigutust. Kuid sellele vaatamata mängis Kristo lõpuks miinusringist end 3. kohale.
Esmakorselt sarja ajaloos lisasime juurde kolm uut võistlusklassi: reiting 200+, 300+ ning 400+. See tähendab, et kes asetseb Eesti edetabelis 200, 300, 400 hulgas, siis neid autasustatakse eraldi.
Üldtabeli esikolmik: 1. Aleksei Nikonorov (Maardu) 2. Anatoli Lans (Maardu) 3. Kristo Kauküla (Rakvere)
Naised: 1. Anna Romanenko (Jõhvi) 2. Ülle Vilba (Kuusalu) 3. Ljudmilla Gusseva (Kohtla-Järve)
Veteranid: 1. Johannes Kant (Tallinn) 2. Juris Kalninš (Aseri) 3. Kalle Lehismets (Toila)
Parimad Viru-Nigula noored: 1. Carl Henrig Järvepere 2. Andris Tauer 3. Olger Tauer
Parim noor: Nikita Konsa (Aseri)
Parim Vasta Kooli õpilane: Reimo Luhaste
Parim Viru-Nigula mängija: Ervins Veitsurs
Reiting 200+: 1. Deniss Sedelnikov (Rakvere) 2. Kunnar Vahtras (Kuusalu) 3. Raivo Siispool (Rakvere)
Reiting 300+: 1. Aleksander Studenikin Jõhvi 2. Lemmit Toomra (Jõhvi) 3. Endel Kakko (Kunda)
Reiting 400+: 1. Grigori Maltizov Maardu 2. Johannes Ruuto (Kadrina) 3.T iit Õun (Tallinn)
Esimese etapi 21.09.2014 auhinnatud mängijad:
Üldklass: 1. Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2. Kristjan Saluvee KS spordiklubi 3. Anatoli Lans LTK Maardu
Naised: 1. Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 2. Ülle Vilba LTK Võsu 3. Kristina Andrejeva SK Aseri
Veteranid 1964 ja vanemad: 1. Johannes Kant LTK Kalev 2. Juris Kalninš LTK Sakala 3. Kunnar Vahtras LTK Võsu
Parim noor kuni 18a. : Nikita Konsa SK Aseri
Parima Vasta Kooli õpilane: Martin Penek SK Aseri
Parimad Viru-Nigula noored: 1. Reimo Luhaste 2. Andris Tauer 3. Olger Tauer 4. Janari Mäekivi 5. Rasmus Küttim
Üldklass: 1. Aleksei Nikonorov LTK Maardu 2. Kristjan Saluvee KS spordiklubi 3. Anatoli Lans LTK Maardu
Naised: 1. Anna Romanenko LTK Jõhvi 11 2. Ülle Vilba LTK Võsu 3. Kristina Andrejeva SK Aseri
Veteranid 1964 ja vanemad: 1. Johannes Kant LTK Kalev 2. Juris Kalninš LTK Sakala 3. Kunnar Vahtras LTK Võsu
Parim noor kuni 18a. : Nikita Konsa SK Aseri
Parima Vasta Kooli õpilane: Martin Penek SK Aseri
Parimad Viru-Nigula noored: 1. Reimo Luhaste 2. Andris Tauer 3. Olger Tauer 4. Janari Mäekivi 5. Rasmus Küttim